Znajdziesz nas na:

Główna

Zdjęcia w pamięci zapisane. Anna Karim nie żyje.

Kilkanaście godzin musiało minąć, by móc oswoić się z tak druzgocącą wieścią – wczoraj dowiedzieliśmy się o śmierci Anny Karim – fotografki współpracującej z PSNews w latach 2013-2015.

Specjalizowała się w uwiecznianiu meczy piłkarskich. Była świadkiem m.in świętowania Jedność Żabieniec awansu do Ligi Okręgowej w sezonie 2012-2013, które zapewniło je sobie w zwycięskim meczu przeciwko stołecznym Siekierkom (grano w Oborach, Jedność wówczas wygrała 0:3) czy pierwszego meczu reaktywowanej dopiero co seniorskiej drużyny ówczesnego UMKS-u Piaseczno w sezonie 2013-2014. Osierociła dwójkę dzieci.

Jaką ją zapamiętał Krzysztof Mogilski?

Bardzo przykra wiadomość.  Bardzo mile ją wspominam. Przede wszystkim bardzo nam pomogła w pierwszych latach istnienia PSNews.  Była jedną z czterech fotografów (obok Darka Nowaka, Sebastiana Skotaka i Rafała Osełki) i m.in dzięki Niej mogliśmy być praktycznie wszędzie, gdzie toczyła się sportowa rywalizacja w tym samym czasie.  Jej zdjęcia po dziś dzień służą i mam nadzieje będą służyć w następnych latach istnienia jedynego sportowego medium w powiecie. Będzie mi jej bardzo brakowało. Oby zaznała spokoju i szczęścia w niebie.Krzysztof Mogilski, współzałożyciel i wieloletni Zastępca Redaktora Naczelnego Piaseczno Sport News?

Poniżej przypominamy kilka zdjęć Jej autorstwa, które zachowały się w archiwach portalu.

 

Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w rodzinnym Bodzechowie (miejscowość pod Ostrowcem Świętokrzyskim, o dokładnym terminie poinformujemy niezwłocznie.

W imieniu redakcji Piaseczno Sport News.pl – Sportowa Wizja Informacji składamy najszersze kondolencję na ręce rodziny zmarłej.

Fot. główne – prywatne archiwum Anny Karim.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna