Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Przed weekednem: By po gwizdku złożyć broń.

Kliknij przycisk ← lub →, by przełączyć

Całoroczna karuzela zwalnia tempo niemal do zera. Przed nami ostatni weekend na piłkarskich murawach sezonu 2018/2019. Co może się zdarzyć, kto musi jeszcze walczyć o swój ligowy byt a gdzie można spodziewać się spotkań o przysłowiową „Pietruszkę”?

 

IV Liga

Oskar Przysucha – MKS Piaseczno.Sobota godz. 17

Na papierze – ciekawie zapowiadające się widowisko. W praktyce – wszystko zależne od składów jakie zostaną desygnowane do gry przed szkoleniowców obydwóch drużyn. Biało-niebiescy grają ostatnimi czasy w kratkę co może podopiecznych Igora Gołaszewskiego stawiać w nieco gorszym świetle.

Nasz typ: X

 

Sparta Jazgarzew – Mszczonowianka Mszczonów. Sobota godz. 17

Mecz z cyklu „Być albo nie być” w IV lidze dla ekipy z Jazgarzewa. Rywalom w kluczowych momentach brakowało zimnej krwi, przez co po raz kolejny nie udało im się znaleźć na szczycie tabeli. Gospodarze mają zdecydowanie więcej do stracenia, ponieważ nawet zwycięstwo może im nie pozwolić na to by zostać w IV lidze.

 

Nasz typ: 2

Perła Złotokłos – Mazur Karczew. Sobota godz. 17

Pożegnanie z IV ligą. Rok temu udało się uniknąć spadku dzięki temu, że jedna z ekip nie przystąpiła do rozgrywek. Rywalom nie grozą ani awans, ani spadek. Cel? Godnie zapieczętować drzwi z napisem klasy rozgrywkowej w której występowała Perła przez ostatnie dwa lata.

Nasz typ: 2

fot. AL

Kliknij przycisk ← lub →, by przełączyć

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa