Znajdziesz nas na:

A-Klasa

XVI Memoriał Kazubka: Znamy już grupy (Aktualizacja)

  1. Już w najbliższy weekend  będziemy  swiadkami wydarzenia, na który wszyscy czekają, a mowa o szesnastym już Memoriale im. W. Kazubka organizowanym przez klub Jedność Żabieniec. Na nieoficjalne Mistrzostwa Powiatu Piaseczyńskiego zgłosiło się 12 zespołów, w tym ekipa z poza naszego terenu KS Raszyn.

Raszyńska ekipa wylądowała w grupie A. Jej rywalami będą: Jedność II Zabieniec, MKS Piaseczno (mistrz XV edycji), Nadstal Krzaki Czaplinowskie, Laura Chylice (trzecia drużyna XV edycji) oraz amatorska drużyna F4F, która już wystąpiła na Kazubku rok temu i nieźle sobie radziła.

W grupie B nie będzie żadnych niespodzianek i ujrzymy nastepujące zespoły: Jedność Żabieniec, Sparta Jazgarzew (druga drużyna XV edycji), Perła Złotokłos- wracająca do turnieju po przerwie, Walka Kosów, KS Konstancin i Orzeł Baniocha. 

Na najbliższym turnieju zabraknie trzech ekip które wystąpiły rok temu. Mowa o FC Lesznowoli, Jeziorce Prażmów oraz Korony Góra Kalwiaria. 

 „Każdy szczęściu dopomoże każdy dzisiaj wygrać może”. Która z drużyn  będzie najlepszą ekipą w Powiecie Piaseczyńskim? Przekonamy się już w najbliższą niedziele na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Pierwszy mecz rozpocznie się o 8:30. Dzień wcześniej będzie miała miejsce V edycja turnieju Old Boy-ów.

  1. Patronem medialnym XVI Memoriału im. W. Kazubka jest nasz serwis Piaseczno Sport News

Harmonogram turnieju i grupy dwudniowych zawodów: 

Sobotni turniej oldboyów 35+:

Niedzielny turniej:

 

Krzysztof Mogilski, foto: AK

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa