Znajdziesz nas na:

Budowlani Góra Kalwaria

Tenis stołowy: UKS Return liderem IV ligi!

 Kilka dni temu zakończyła się I runda rozgrywek IV ligi w tenisie stołowym.  Zawodnicy UKS Return Piaseczno zaliczyli bardzo dobry sezon, ponieważ są liderami i nie odnieśli  żadnej porażki. Druga nasza drużyna TOPSPIN Konstancin zajmuje czwarte miejsce a  Budowlani Góra Kalwaria trzecie miejsce w V lidze. 

 

Jak czytamy na  fanpegu UKS Return Piaseczno:

TOPSPIN Konstancin również może zaliczyć sezon na plus.  Owszem nie mogą się pochwalić takim samym  bilansem jak ich koledzy z Piaseczna, ale czwarte miejsce na półmetku sezonu to jeszcze nie katastrofa i jeśli odniosą kilka  zwycięstw, mogą być nawet  na trzeciej pozycji. Do ostatniego miejsca na podium tracą 4 punkty. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe MKS POGOŃ II Siedlce 8:5. Szczegółowe wyniki ze spotkań Konstancina i Piaseczna oraz tabele IV ligi możecie zobaczyć tu i tu

W V lidze gr.B  rezerwy Returnu zajmują ósme miejsce i mają tylko 5 pkt na koncie. Liderem jest GLKS Nadarzyn z 19 pkt, który ma tyle samo punktów co wicelider IMOLA Warszawa. W ostatnim meczu Return II odniósł porażkę  z Nadarzynem 2:8.  Tutaj możecie się dowiedzieć więcej o tym spotkaniu. 

Natomiast w V lidze grupy C, Budowlani Góra Kalwaria zajmują trzecią pozycje w swojej grupie. Do lidera LUKS Kowala tracą tylko 3 pkt. W ostatnim spotkaniu z  UKS Tymianka Stary Gózd wygrali 9:1. Szczegółowe wyniki tutaj. 

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Budowlani Góra Kalwaria