Znajdziesz nas na:

Główna

Szeroka kadra ustalona, a w niej…

Aleksandra Gryka która stawiała swe pierwsze kroki w barwach Perły Zlotokłos i Astorii PIaseczno znalazła się w szerokiej seniorskiej kadrze siatkarskiej reprezentacji Polski na tegoroczny sezon!

18-letnia zawodniczka obecnie szlifuje swe umiejętności w SMS-ie Szczyrk a  ponadto przywdziewa barwy LTS-u Legionowo. Selekcjoner naszej reprezentacji, Jerzy Nawrocki tak opiniuje powołaniu szeregu młodych siatkarek (w tym i Gryki) do szerokiej kadry.

Pojawiła się grupa młodych siatkarek o dużym potencjale, które już teraz powinny nabywać międzynarodowego doświadczenia. To jest nasz ogromny kapitał na przyszłość. Takimi przykładami są dziewczyny z reprezentacji Polski juniorek, choć naturalnie nie wszystkie mogły znaleźć się w pierwszej reprezentacji.Jacek Nawrocki, selekcjoner reprezentacji Polski dla oficjalnej strony Polskiego Związku Siatkówki

Najważniejszym celem naszej kadry na ten rok będzie jak najlepsza postawa w Lidze Narodów – rozgrywkach które zastąpiły kobiecy odpowiednik Ligi Światowej – World Grand Prix.

fot. za PZPS

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna