Znajdziesz nas na:

Główna

RUSZYŁY ZAPISY DO „ WODNEGO ELIMINATORA – 4 PĘTLE”

RUSZYŁY ZAPISY DO „ WODNEGO ELIMINATORA – 4 PĘTLE”  pierwszych w Polsce zawodów kajakarskich o takiej formule.

Góry maja już swojego ELIMINATORA przyszedł czas na wodę. Już 13 maja br. na akwenach wodnych Górek Szymona w Zalesiu Dolnym niedaleko Warszawy, kajakarze, amatorzy powalczą o sportowe trofea.

Wodny Eliminator – 4 PĘTLE to zawody skierowane dla osób lubiących wyzwanie oraz strategie. Czyli jak wygrać przepływając 1600 metrów nie odpadając na poszczególnych pętlach.

Uczestnicy w dwuosobowych kajakach, na specjalnie przygotowanym dwustumetrowym torze będą walczyć o wejście do finałowego spływu. Finaliści powalczą o główną nagrodę o wartości 1000 zł. Sprzęt sportowy tj. kajak, wiosła, kapok zapewni organizator.

Zgłoszenia do zawodów będą przyjmowane poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.kajakkajaki.pl znajdujący się w zakładce ZAWODY – WODNY ELIMINATOR. http://kajakkajaki.pl/wodny-eliminator.html.

Prócz wodnych zmagań na uczestników imprezy będą czekać atrakcje na lądzie. Tegoroczny event zostanie wzbogacony o strefę rekreacyjno – piknikową, w której pojawią się między innymi zamek do skakania, zjeżdżalna, eurobangee, plac zabaw, ścianka wspinaczkowa oraz ogródki gastronomiczne.

Gościem honorowym zawodów będzie niesamowita ekipa „EXTREME AVALONE”. Grupa ludzi niepełnosprawnych, zmieniająca postrzeganie niepełnosprawności poprzez promowanie sportów ekstremalnych osób niepełnosprawnych, aktywnych, samodzielnych i odnoszących sukcesy sportowe.

Więcej informacji pod telefonem 501-088-080 oraz na www.kajakkajaki.pl, www.facebook.com/Jakkajaki

Info pras

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna