Znajdziesz nas na:

Amatorskie

Piaseczno Cup 2018: Faza pucharowa=rzuty karne

Copa Football

Na ostatnim turnieju Piaseczno Cup 2018 w nowo wybudowanej hali w Zalesiu Dolnym, rywalizowały dzieci z rocznika 2008/09. Najlepszą ekipą okazała się drużyna FB Komorów. Trzecie miejsce zajeła Perła Złotokłos.

W jednej grupie mieliśmy same drużyny z powiatu piaseczyńskiego najlepiej z nich wszystkich poradziły sobie Perła Złotokłos i KS Konstancin.  W jednym z najciekawszych spotkań grupowych Laura Chylice zremisowała z KSem Konstacin 2:2. Dla Chyliczan było to najlepsze spotkanie po którym musieli sie pożegnać z turniejem a  o tym meczu wiecej nam powie trener KS Konstancin:

Niestety w ostatniej  chwili z udziału w zawodach zrezygnowała drużyna Victoria Głosków. Lecz jak podkreślił organizator turnieju Karol Kołodziejczak, nie zaszkodziło to w przebiegu całego turnieju:

Po kilkudziesieciu spotkaniach grupowych  przy gorącym dopingu  kibiców oraz przy akompaniamencie bębnowym, utworzyły się poszczególne pary ćwierćwinałowe. Evenement rozgrywek Delta Warszawa pokonała dopiero po seriach rzutów karnych Akademie Sportu „MAM FUN” (1:1k, 3:1). Perła Złotokłos po trzech zwycięstwach i jednym remisie wygrali 1:0 z Błekitni Korytów, a późniejszy mistrz FC Komorów wygrał z LKS Chebnią 1:0. KS Konstancin odpadł z rozgrywek również po rzutach karnych remisując w regulaminowym czasie gry z Young Champions Płock 0:0.

W półfinale Perła przegrała z Deltą Warszawa 1:2, by później w meczu o trzecie miejsce wygrać z drużyną Płocką znowu po rzutach karnych. Tak samo poszło drużynie z Komorowa która to rozgromiła Płock 4:0, by później nie móc strzelić Delcie żadnej bramki i po raz kolejny przystąpić do rzutów karnych.  Jednak najwięcej zimnej krwi zachowali zawodnicy z Powiatu Pruszkowskiego i to oni unieśli puchar za pierwsze miejsce.

Najlepszym bramkarzem został Emil Brajniak z Perły Złotokłos, a tytuł najlepszego zawodnika powędrował do Franka Wyszkowskiego z FC Komorów. Co nam powiedzieli nasi młodzi bohaterzy?

Flimik z zawodnikiem Perły montowany.

 

Końcowa klasyfikacja najlepszej czwórki,turnieju, indywidualne wyróżnienia zdjęcia i wyniki:

  1. FC Komorów
  2. Delta Warszawa
  3. Perła Złotokłos
  4. Young Champions Płock

Najlepszy zawodnik: Franek Wyszkowski – FC Komorów

Najlepszy Bramkarz: Emil Brajnak – Perła

Król strzelców: Gustaw Zawada – Delta

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Amatorskie