Znajdziesz nas na:

Główna

Nadstal Cup 2018 dzieci dzień 2: Korona Górą!

W ostatni weekend miał miejsce turniej Nadstal Cup 2018 dla dzieci z rocznika 2005  i 2007.  W całym turnieju udział wzieło 20 zespołów w tym 8 drużyn z powiatu piaseczyńskiego. Więcej  o tym turnieju pisaliśmy tutaj. W roczniku  2005 wygrała  Kosa Konstancin, natomiast w roczniku 2007 najlepszą ekipą okazała się Korona Góra Kalwaria.  

Los dla gospodarzy zawodów był wyjątkowo niedobry podczas sobotniego i niedzielnego turnieju. Nadstal Krzaki Czaplinkowskie na samym początku rozgrywek grał wyśmienicie by później przegrać najważniejsze spotkania w półfinale i  w meczu o trzecie miejsce. W niedzielnym turnieju mieliśmy takie małe deja vu  jeśli chodzi o gospodarzy. Jak wspomnieliśmy powyżej najlepszą ekipą okazała sie drużyna z Góry Kalwarii która pokonała w finale Spartę Jazgarzew 2:1. Natomiast  Nadstal Krzaki Czaplinkowskie  w regulaminowym czasie gry zremisował 3:3 z Legią Soccer Scholl Grójec by w seriach rzutów karnych odnieść porażke 7:8.

Poniżej prezentujemy wam wyniki  z poszczególnych meczów, indywidualne wyróżnienia i pierwszą czwórkę zespołów z niedzielnego turnieju:

I miejsce MKS Korona Góra Kalwaria
II miejsce Sparta Jazgarzew
III Miejsce Legia Soccer School Grójec
IV Miejsce K.S. NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie

Najlepszy bramkarz Kajetan Tomaszewski KS NADSTAL
Najlepszy strzelec Woźniak Michał Sparta Jazgarzew

 W  tym miejscu wywiady video sobotniego turnieju i  krótki materiał video podsumowujący niedzielny turniej.

Wyniki Turnieju NADSTAL CUP 2018 rocznik 2007

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna