Znajdziesz nas na:

Główna

Michał Madej przed Pucharem Polski ” Będzie to drużyna bardziej wybiegana od naszej”

W zapowiedziach dzisiejszych meczów pucharowych pisaliśmy że w meczu KTS Weszło – KS Konstancin po stronie przeciwników klubu z LO wystąpi zawodnik który w przeszłości tworzył historię RKS-u Mirków oraz występował w chylickiej Laurze. Michał Madej – obecnie reprezentujący barwy KTS Weszło – w krótkiej rozmowie na kilka godzin przed meczem w skrócie opowiada o nowym team’ie w którym pełni rolę osoby odpowiadającej za strzelanie bramek (a w przeszłości naprawdę potrafił ich sporo zdobywać) oraz co sądzi o sile ekipy z Konstancina.

 

Piaseczno Sport News: Przeszło 5 lat minęło od kiedy zagrałeś w barwach ówczesnego Rks-u Mirków. Byłeś jednym z tych którzy przyczynili się do sytuacji że niewiele brakowało abyście w tamtym momencie awansowali wyżej (Na koniec sezonu 2013/2014 RKS Mirków i Skra Obory przestały istnieć, w ich miejsce pojawił się KS Konstancin – przyp. red). Czego się spodziewasz po rywalach?

 

Michał Madej, KTS Weszło: Ciężko mi określić czego mogę się spodziewać ponieważ nie widziałem tej drużyny , a z dawnego Mirkowa zostały 2 lub 3 osoby. Na pewno będzie to drużyna bardziej zgrana i wybiegana od naszej.

Podjąłeś wyzwanie i przynajmniej tą rundę spędzisz w swym obecnym zespole. Co Cię skłoniło do podjęcia takiej decyzji? Odkrycia czegoś co jest nieznane, ciekawość czy ktoś Cię zachęcił do przywdziania barw KTS-u?

Wybrałem KTS ze względu na to ze dojazd na trening zajmuje mi 5 minut. Fajny projekt, robi się coraz ciekawiej , zobaczymy jak się to rozwinie , ale jestem spokojny ponieważ pomysły „Stana” (Krzysztofa Stanowskiego – przyp. redakcja) wypalają .

W Twoim odczuciu – jaka to według Ciebie za drużyna? Jakbyś ją scharakteryzował mimo tego że istnieje ona tak krótko?

Na ta chwile mogę stwierdzić ze gramy ofensywnie , chcemy strzelać , grac do przodu a nie patrzeć na wynik . Dziś pierwszy mecz o stawkę wiec liczę ze będzie to tez najlepszy mecz z krótkiej historii KTS-u.

 

Rozmawiał Darek Lipski fot. Archiwum PSNews

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna