Znajdziesz nas na:

Główna

[Nadesłane]Zwycięstwo w Mogielnicy!

W  pierwszym meczu fazy play off siatkarze Astorii Piaseczno pojechali do Mogielnicy by rozegrać pierwsze spotkanie  o awans do 3 ligi z tamtejszą Mogielanką.  

 

 

Siatkarze Astorii Piaseczno we wtorkowym meczu pokonali zespół Mogielanka Mogielnica 3:0. Był to pierwszy mecz dwumeczu pierwszej fazy Play off dla naszych zawodników. Pierwszy set zakończył się stanem 25:22 znacznie ciekawszy był drugi, zakończony stanem 26:24, gdzie Astorianie przegrywając 11:16 , a potem 22:23, zdołali zachować zimną krew i dzięki wspaniałej grze bloku zniwelować przewagę Mogielanki i ostatecznie wygrać seta.

W trzecim, a zarazem ostatnim secie gospodarze zdobyli 23 punkty, przyznając zwycięstwo Astorii. Gospodarzom pomagał doping licznie zgromadzonych fanów.

W grze chłopaków z Piaseczna nie brakowało umiejętności. Przyjęcie funkcjonowało poprawnie, blok był szczelny i efektywny, rozegranie dokładne a atak bardzo skuteczny. W znakomitej formie był przyjmujący Rafał Nowakowski, który zdobył aż 24 punkty w ataku, popisując się mocnymi uderzeniami oraz celnymi kiwkami, stając się jednoczesnie najlepszym zawodnikiem meczu.

Astoria Piaseczno jest już o krok od wejścia do kolejnej fazy play off’ów ale przed nimi jeszcze jeden mecz z Mogielnicą, tym razem w Piasecznie 1 kwietnia w sobotę w sp.5 o godzinie 20. Gorąco zapraszamy . Do usłyszenia

 

Michał Praski/KM fot: Astoria

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna