Znajdziesz nas na:

Bliżej świata

Zarzeczny dyrektorem sportowym w MKS-ie?

Pamiętacie epizod Dariusza Dziekanowskiego jako członka zarządzającego MKS-em Piaseczno? Odszedł po kilku miesiącach po tym jak powołując się na swe znajomości próbował doprowadzić do rozłamu we władzach kontynuatora piłkarskich tradycji dawnego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół". Teraz inna persona ze świata futbolu mieszkają w okolicy może podjąć się tego zadania.

 

Chodzi o… Pawła Zarzecznego. Tak – dziennikarza który miał w przeszłości kontakt z wieloma tytułami prasowymi, do tej pory pojawia się na ekranach telewizorów jako ekspert. W emitowanym przez Evelen Sports Network programie "Stan Futbolu" mieszkaniec Józefosławia jest częstym gościem. Pod koniec audycji toczy się luźna rozmowa na temat tego, że jakiś klub piłkarski chce go widzieć jako dyrektora sportowego, W pewnym momencie padło nazwisko Dziekanowskiego, co od razu może sugerować drużynę z 1 Maja 16.

 

Wypowiada również że "musi awansować" (jeśli powiedziano mu że w tym sezonie to można potraktować jako rozdanie sucharka do niedzielnego obiadu). Pada też stwierdzenie że "Skoro Dziekanowski długo tam nie pracował to musi być niezła grzybnia" – redaktor Zarzeczny chyba nie wie że szatnie i pomieszczenia klubowe były od jego prawdopodobnie ostatniej wizyty* remontowane, a szerzej opowie podczas coponiedziałkowego nagrania "One Man Show" które prowadzi.

Ciekawe co na to przedstawiciele MKS-u. Sprawdzajcie zakładkę "PSNews w Skrócie".

Zresztą… sami zobaczcie. Od 1:13:00

* A ta wizyta była w 2011 roku. Toczył się wówczas mecz między młodzieżowymi rocznikami 93 ówczesnego jeszcze KS'u Piaseczno i Victorii Głosków. Siedzi redaktor Zarzeczny w służbowym stroju Orange Sport (póki jeszcze istniało). Wraz z zaprzyjaźnionym kibicem (ojcem jednego z piłkarzy) rozlewali znane trunki. Doprowadził się do takiego stanu upojenia że do tej pory zastanawiam się jakim cudem był w stanie następnego dnia o 10 rano prowadził "Info Weekend".

DL fot. Screen za Youtube

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Bliżej świata