Znajdziesz nas na:

Główna

Zapaśnicy z workiem medali !

Na dzisiejszych zawodach w ramach Zapaśniczej Ligi  dzieci i młodzików w Radomiu, zawodnicy UKS Piątka Piaseczno wywalczyli dwa złote, trzy srebne i pięć brązowych medali. To juz kolejny udany występ w ciagu ostatnich tygodni.

Zawodnicy klubu UKS „Piątka” Piaseczno wybrali się na grudniowe zawody do Radomia w mocnym, dwunastoosobowym składzie. Po bardzo zaciętych pojedynkach udało im się wywalczyć aż  dziesięć medali. Dwa złote zdobyli Antoni Tretter i Stanisław Tretter,trzy srebrne przypadły Antoniemu Ledzińskiemu, Leszkowi Tretterowii i Maksymilianowi Urbowiczowi,zaś pięć brązowych medali zdobyli : Saikhan Mamatkhamov,Janek Szot,Maciej Szot , Imam Dadaevoraz Krzysztof Rzechuła.

Zawody rozgrywane w ramach „Zapaśniczej ligi dzieci i młodzików”gościły zawodników z Pabianic,Radomska,Piaseczna, Wierzbicy i gospodarza zawodów Radomia.

 

Jestem bardzo zadowolony z postawy naszych młodych zawodników walki stały na bardzo wysokim poziomie,cieszy mnie fakt że zapasy zyskują coraz większą popularność widać to po ilości zawodników startujących w zawodach.Myślę że medale zdobyte przez chłopców są miłym prezentem mikołajkowym.

powiedział Paweł Karbowski

    Krzysztof Mogilski, fot. Paweł Karbowski 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna