Znajdziesz nas na:

Główna

Zagrają w turnieju na Narodowym (KONKURS)

Tereny na których od ponad 60-ciu lat stał niegdyś Stadion X-lecia a teraz na jego zgliszczach Stadion Narodowy są uznawane za mekkę i kwintesencję sportu a przede wszystkim futbolu w naszym kraju. Okazję do stanięcia na tej murawie po której biegali reprezentanci Polski będą mieli młodzi piłkarze MKS-u Piaseczno.

 

W przyszłym tygodniu będą tam trwały targi "Świat Piłki" (7-9 kwietnia). Podczas nich organizatorzy przygotowali m.in spotkania ze znanymi w przeszłości i teraz piłkarzami, bedzie okazja porozmawiać na temat medycyny i psychologi sportu oraz pojawi się szansa ujrzenia w akcji mlodych adeptów futbolu roczników 2004 i 2006. W obu kategoriach zobaczymy reprezentantów klubu z Piaseczna.

 

Podczas losowania zdecydowano, że zarówno podopieczni Łukasza Kasztankiewicza jak i Mariusza Araka zagrają w grupach A. Zmierzą się z rówieśnikami ze Znicza Pruszków, STF-u Champion oraz stołecznego Ursusa. W późniejszych fazach mogą czekać uznane marki na mazowszu jak Legia czy Radomiak.

 

Chcesz zobaczyć w akcji swoje dziecko a przy okazji dowiedzieć się o trendah jakie panują w światorym futbolu? Nic trudnego. Dzięki uprzejmosci Radia Gol mamy dla was bilety (jeden na wybrany przez siebie dzień i karnet obowiązujący przez całe targi). Co trzeba zrobić?

 

1. Polubić i udostępnić post który znajdziecie poniżej

2. Pod postem odpowiedzieć na pytanie " Które miejsce w rankingu FIFA zajmuje reprezentacja Polski?"

UWAGA! By mieć szanse w "naszym losowaniu" przy odpowiedzi należy dopisać "#PSNews".

Czas macie do godziny 17-tej!

 

DL/MKS Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna