Znajdziesz nas na:

Główna

XI edycja „Mazovia Cup International” tuż tuż…

Na początku grudnia Tarczyn po raz jedenasty stanie sie stolicą międzynarodowego turnieju Kick Boxingu pod nazwą Mazovia Cup International. Jest to turniej który na stale się zapisał w kalendarzu sportowym a na same zawody przyjeżdżają zawodnicy z całego świata. Więcej poniżej.

 Mazovia Cup International to impreza rangi Pucharu Europy. Organizatorami imprezy są Polska Federacja Kickboxingu PFKB , Kickboxing Tarczyn – Bąkowski Team, Gmina Tarczyn, ZS im. Szarych Szeregów w Tarczynie i UKS Akrobata Tarczyn. Warto zaznaczyć że turniej takiej rangi jak ta nie jest często spotykana w okolicy powiatu piaseczyńskiego i aby móc obejrzeć podobne zmagania, trzeba by było wyjechać specjalnie za granice na drugi koniec Europy, co wiąże się z dodatkowymi kosztami za transport, a tak? Macie dosłownie pod nosem.  Organizatorzy zachecają też do kibicowania rodziny z dziećmi. Zaręczaja że będzie to mile spedzony czas i wspaniała atrakcja. 

Jest to XI edycja imprezy, która co roku odbywa się w Tarczynie dzięki wsparciu Burmistrza Pani Barbary Galicz. W tym roku udział w zawodach weźmie 9 krajów w tym Francja, Węgry, Ukraina, Czechy, Słowacja, Iran, Gruzja, Egipt i oczywiście Polska.

Co roku w zawodach udział bierze kilkuset zawodników wszystkich grup wiekowych poczynając od kilkuletnich dzieci, po przez młodzież po seniorów. Rywalizacja odbędzie się w kilkunastu regulaminach poczynając od twardych ringowych formuł jak walki na zasadach K1, MMA i UFR przez pojedynki w kontrolowanym kontakcie po konkurencje techniczne. Wszystkie konkurencje odbędą się na 7 matach i ringu.

Podczas każdej edycji zawodów nasi polscy reprezentaci zdobywają jakieś laury, dlatego też w rywalizacji udział wezmą reprezentanci Bąkowski Fight Club – Józefosław,  oraz Tarczyn Kickboxing Bąkowski Team. 

Impreza rozpocznie nie o godzinie 09.30 na hali  w Tarczynie na ul. Szarych Szeregów 8, i skończy się w godzinach wieczornych (około 19.00).  Część oficjalną zawodów zaplanowano na 13:00. Wstęp jest wolny.

Turniej odbędzie się pod hasłem kampanii Łączy Nas Sport Nie Narkotyki, której patronem honorowym jest Jan Adam Dąbek.

Patronem medialnym imprezy jest  nasz serwis Piaseczno Sport News – Sportowa wizja informacji

Więcej informacji o turnieju poniżej:

European Cup ” XI Mazovia Cup International”

https://www.facebook.com/events/752457458251384/

http://mazovia-cup.com
Mazovia Cup International UFR

Poniżej filmiki i zdjęcia z poprzednich zawodów:

https://www.youtube.com/watch?v=GHAZ7bfzCx0&list=UUChVDKIB_WCQ0luZaWOCwmw&index=1

https://www.youtube.com/watch?v=nC6orTfDYPE&index=4&list=UUChVDKIB_WCQ0luZaWOCwmw

Krzysztof Mogilski, foto: Mazovia Cup International UFR

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna