Znajdziesz nas na:

Główna

Wór medali z AWF-u

Siedem medali w tym 4 złote przywieźli z obiektów stołecznego AWF-u reprezentanci piaseczyńskiej Kondycji którzy startowali w weekend podczas Otwartych Mistrzostw Mazowsza Juniorów i Juniorów Młodszych.

 

W pierwszym dniu po laury sięgali: Bartosz Kucharski (junior mlodszy) którego bieg na 1500 metrów zakończył się czasem 4 minuty, 6 sekund i 53 setne. Ten wynik spowodwał że na jego szyji zawisł medal ze srebrnego kruszcu oraz pobił przy okazji swój rekord życiowy. Na tym samym dystansie wystartowała Aleksandra Płocińska (junoirka młodsza). Czas (4.42.03) pozwolił stanąć jej na najwyższym stopniu podium. Natomiast jedno pełne okrążenie pokonywały: Oliwia Malmon (juniorka) i immieniczka – Paradowska (juniorka młodsza). Czasy: 57,69 (Malmon) i 1.01.33 (Paradowskiej) wystarczyły im do zwycięstwa w swoich kategoriach.

Wczoraj natomiast najważniejsze starty dla reprezentatów klubu z Piaseczna rozgrywano na dystansie 3 kilometrów. Biegi na na nieolimpijskim dystansie (podczas igrzysk w Los Angeles, Seulu i Barcelonie tylko kobiety przemierzały tą długość) zwyciężył Michał Dąbrowski (junior 9.49.51, rekord życiowy) a drugie miejsca osiągnęli: Jan Mordel (junior młodszy, 9.33.51) i Zuzanna Sokół (juniorka młodsza, 11.15.89).vWarto wspomnieć że Piotrowi Szczepańskiemu (junior młodszy) zabrakło czterech sekund do trzeciej lokaty.

 

DL fot. za Stowarzyszenie Kondycja

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna