Znajdziesz nas na:

Główna

Raper Młody M na arenie Mazovia Cup International.

 Już jutro rozpocznie  się XI edycja Mazovia Cup International.  Z tej okazji  dzisiaj  od 17:00-21:00  hala przy ul. Szarych  Szeregów 8 zamieni sie w studio nagraniowe, gdzie będzie kręcony nowy teledysk znanego  polskiego rapera o pseudonimie Młody M. Jego stary hit z 2011 roku „Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze  ma” 28 512 710 wyświetleń na youtubie. 

Młody M  a dokładniej Łukasz Pietrzak to członek zespołów ZMP, Blask Ulic i Mensentis. Współtworzy duety wraz z Bojarem i Radonisem. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Młody M współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: HiFi Banda, Hukos, Onar, Proceente, Mikser, Vixen oraz WhiteHouse.  

Jego kariera zaczeła się od  około roku 1999, wydając płyty nieoficjalne w tzw. podziemiu. Przełom nastąpił w 2004, kiedy to wygrywając konkurs zorganizowany przez UMC/My Music znalazł się na składance Rap eskadra 3[1]. W 2006 z powodzeniem wziął udział w następnym konkursie, co zaowocowało pojawieniem się na trzeciej części składanki Kodex 3: Wyrok. Rok później jego utwór „To mój apel” został wybrany na singel producenckiego albumu grupy Beatowsky, wydanego przez Polskie Radio.

 Tym razem przyjedzie do hali przy ul.Szarych Szeregów 8 w Tarczynie aby nakręcić swój nowy  teledysk. Jego dzieło będzie  opowiadać o dążeniu do celu a główną rolę zagrają kickboxerzy, uczestnicy zawodów. Twórcą bitu jest inny znany artysta i wspaniały współpracownik  RX Produkcja. Producentem Wykonawczym jest Piotr Bąkowski, współpracujący z rapową marką Altereggo ten sam który jest głównym organizatorem jutrzejszej imprezy kickbokserskiej. Poniżej filmik naszego rapera.

Kręcony teledysk będzie mniej wiecej wyglądał  tak jak ten kawałek z przed roku:

Dzisiaj  będziemy mieli przyjemność  przeprowadzić z polskim raperem wywiad video. Materiał filmowy będzie można obejrzeć najpóźniej jutro a tymczasem do zobaczenia  na  jutrzejszej gali gladiatorów!

Krzysztof Mogilski, foto:GlamRap.pl 

 

 

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna