Znajdziesz nas na:

Główna

PSNews On Tour: Asysta miła dla oka

10 lat temu wydawało się że ugrzęźnie w A-klasowej rzeczywistości. Gra w barwach Perły Złotokłos a następnie dla Korony Góra Kalwaria dla nikogo nie jest szczytem marzeń i taki ktoś pragnie pokazać się szerszemu gronu by zaprezentować swe umiejętności. Los jednak usmiechnął się do niego i pozwolił mu w barwach dwóch klubów rozegrać prawie setkę meczów na murawach ekstraklasy.

Chcesz więcej rozmów z bardziej znanymi postaciami? Pisz redakcja@psnews.com.pl

Kto to taki? Sylwester Patejuk. 34-latek jest na ten moment najskuteczniejszym strzelcem w Nice 1 lidze. Gra w walczącej o uniknięcie spadku Wiśle Puławy. Tuż przed świętami zagrał kwadrans przeciw innemu beniaminkowi – Zniczowi Pruszków. Mimo że nie strzelił bramki podstołeczej drużynie to jesto asysta zapisze się w annałach zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej.

Po meczu znalazł dla nas dosłownie kilka sekund, zapytany o wspomnienia z czasów gdy biegał po mniej równych murawach rzekł:

[quote cite=”Sylwester Patejuk dla PSNews”]Bardzo fajne chwile, bardzo fajni ludzie których poznałem po swojej drodze, dzięki którym się rozwinąłem i trafiłem tam, gdzie trafiłem i jestem tu gdzie jestem, więc mogę być wdzięczny i na pewno będę mile wspominał zawsze te chwile.[/quote]

Dla formalności przypomnijmy że Wisła Puławy zwyciężyła ze Zniczem Pruszków 3:0. Skrót z meczu możecie obejrzeć TUTAJ.

Darek Lipski fot. za Wisła Puławy

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna