Znajdziesz nas na:

A-Klasa

Po sobocie: „To już jest koniec…

… Nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść" – Utwór raczej każdemu znany. Idealnie pasuje do (prawie wszystkich) piłkarzy z regionu którzy w przeciągu ostatniego tygodnia kończyli swe zmagania. Najwięcej meczy rozegrano dziś. Cóż one przyniosły?

 

IV Liga

Szydłowianka Szydłowiec – KS Konstancin 4:1 (0:1)

Bramka: 13' Wrażeń

W końcowym rozrachunku ekipa z Konstancina zajęła 15 pozycję która powoduje to, ze przez co najmniej rok ekipy z Literatów nie zobaczymy w IV lidze. 

W środę Sparta wygrała z Mszczonowianką 2:0, dało to 7 miejsce. MKS Piaseczno skończyło sezon tydzień temu, uplasowało się tuż za ekipą z Jazgarzewa.

 

Liga Okręgowa

Perła Złotokłos – SEMP Ursynów 2:0 (2:0)

Bramki: 44' A. Piotrowski, 45' Zawadzki

Perła: Błaszczak – W. Piotrowski (84' Cieśliczka), Rzepliński, Dymek (41' Zawadzki), Jakóbiak – Gotchold (73' Pełka), Orzeszak, Wolski, A.Piotrowski, C. Kur (73' Wendt) – Arak

Podopieczni Jacka Rzeplińskiego i tak mieli zapewniony awans do IV ligi. Natomiast FC Lesznowola z tym poziomem rozgrywkowym pożegnała się w środę ulegając LKS-owi Chlebnia 0:5 kończąc sezon na 14 pozycji. 

 

A-Klasa gr. III

AMT Nowa Wieś – Laura Chylice 2:0

Korona Góra Kalwaria – KS II Konstancin 5:1 (2:1)

Bramki: 22' 26' Wasilkiewicz (po karnych), 50' 68' 79 Szczęśniak – 45' ???

Korona: Sznajder – Szlasa, Wasilkiewicz, Pamrów (63 Antosz), Zarzecki (57 Guziński), Szczepek (83 Choim), Wrochna, Płatek, Wiszniewski, Szcześniak (78 Jasion), Kaczmarski

Sparta II Jazgarzew – Ożarowianka II Ożarów Mazowiecki 10:0

UKS Siekierki – MKS II Piaseczno 2:0

 

Jedność Żabieniec sezon zakończyła we wtorek nie wychodząc na boisko. Rezerwy KS'u Raszyn nie pojawily się przy Leśnej.

Drugi zespół Sparty awansował do LO zwyciężając ligę. Na naniższym stopniu podium stanęły rezerwy KS'u Konstancin. Za ich plecami innej nasze ekipy – Jedność (4 miejsce), Laura (5 miejsce) i MKS II Piaseczno (6 miejsce). Na mecze w Górze Kalwarii od sierpnia powinni ostrzyc sobie zęby fani produkcji "8 liga mistrzów" (o ile wiemy to raczej Kartofliska jej prędko nie nakręcą) z powodu spadku właśnie pod dno studni piłkarskiej na Mazowszu.

 

B-Klasa gr. III

Grom Prace Małe – Jeziorka Prażmów 0:6

Walka Kosów – Marymont Warszawa 2:1

Bramki: Tadzik, D.Szerszeń

Walka: Wijatkowski – Wrzecion, Krawczyk, Ł. Fabisiak, Urbański, Piątek (70 Kostana), Sołek (90 Perzyna), A. Sarnowski, Tadzik, Podskarbi, D. Szerszeń

 

Orzeł Baniocha odpoczywa od tygodnia. Zarowno rezerwy FC Lesznowoli jak i UKS-u Tarczyn doszły do wniosku że wtorek będzie najlepszym dniem do skończenia sezonu i wtedy grały.

Gdyby Jeziorka wygrała o jeden mecz więcej – wtedy wreszcie wydostaliby się z futbolowych nizin. A tak to jedyne co im zostało to "świętowanie" trzeciego miejsca. Na piątym wylądowała Walka Kosów a tuż za jej plecami odpowiednio Orzeł Baniocha (6 miejsce) i FC II Lesznowola (7 miejsce). Na 9-tym ukończył UKS Tarczyn a na ostatnią, 11-tą lokatę "zasłużył sobie" Grom. 

 

Ostatni mecz sezonu (w ogóle) zostanie rozegrany jutro o 12-tej  w Sobieniu-Jeziorach, gdzie wieńczyć całoroczny trud będzie Nadstal Krzaki Czaplinkowskie. 

Niezależnie od wyniku – podopieczni Grzegorza Ury skończą sezon na 8 pozycji.

DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: A-Klasa