Znajdziesz nas na:

Główna

Pierwszy dzień zawodów już za nami….

Niedługo rozpoczniemy drugi dzień rozgrywek II turnieju ogólnopolskiego i I turnieju międzynarowego w  piłce recznej w Piasecznie. Najwyższy czas podsumować  piątkowe spotkania w trzech kategoriach wiekowych. Zapraszamy!

 

Podsumowując pierwszy dzień zawodów , bardzo ciekawa sytuacja wygląda w grupie D młodziczek, a mianowicie: Kadra Województwa Lubelskiego, UKS Kontra Warszawa i Gimnazjum nr 5 w Płocku mają tyle samo wygranych co przegranych między sobą,  to oznacza że drużyny które awansowały z grupy D  będą mogły namieszać w drugiej rundzie zawodów.  Najważniejszą informacją dla kibiców z Piaseczna jest  fakt, że Victoria Piaseczno zajęła drugie fazie grupowej.  Daje  to dobry prognostyk na drugą rundę gdzie zagrają swoje mecze w grupie E z Łukovią Łuków i MKS Brodnica. W półfinale zagrają drużyny z  E1-F2, P2=E2-F1, P3=E3-F4, P4=E4-F3. To oznacza że nasze muszą wygrać minimum jedno spotkanie. 

W młodzikach w gr. A po dwóch kolejkach  piłkarze Victorii   Piaseczno zajmują aktualnie ex. drugie  miejsce z AZS AWF Warszawa,  i dzisiejszy pojedynek pomiędzy  tymi drużynami zadecyduje która z nich zagra w grupie E dającą szansę na walkę o najwyższe trofea. Hala SP 5 przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie godz. 8:30 mecz podopiecznych Dawida Langowskiego. W grupie A prowadzi  MDK  Bartoszyce a UKS Sprint Majorat  okupuję czwartą pozycję nie dającą już szans na awans do grupy E.  

Niestety w  juniorach sytuacja  Piaseczna wygląda o wiele gorzej. Po dwóch porażkach z UKS Wilanowia Warszawa 18:27 oraz Agrykolą Warszawą 15:20 zajmują ostatnie miejsce w grupie. W jutrzejszym ostatnim meczu z Vive Tauron  Kielce o 11:50 na hali Gosir w Piasecznie  cieżko  będzie o dobry wynik.  Warto zanotować że mieliśmy aż dwa remisy w turnieju  w tym SKF Płock z Warszawianka Warszawa 20:20 w grupie B.  Oj będzie się działo. 

 Krzysztof Mogilski, fot. KS Victoria Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna