Znajdziesz nas na:

Główna

Naj… lepszy piłkarz lub piłkarka 2016

Tradycja nasza nakazuje by wstrzymać się kilka dni z ogłoszeniem wyników do czasu aż serwer liczący (nie ten w Moskwie z któego rzekomo Państwowa Komisja Wyborcza miałaby korzystać) wykona swe zadanie. Dlatego dzień po dniu poznawać będziecie zwycięzców plebiscytu NAJ… lepszych i NAJ… popularniejszych zawodników oraz drużynę roku!. Na pierwszy ogień idą piłkarze i piłkarki nożne.

 

Przez 2 tygodnie (26 grudnia – 10 stycznia) oddawaliście głosy. Łącznie oddaliście ich 2048, po 512 na każdej kategorii. Wśród reprezentantów najliczniej uprawnianego sportu na terenie powiatu Paseczyńskiego największe zauwanie w waszych oczach zyskał… Cezary Kur z Perły Złotokłos!. Na drugiej lokacie znalazło się miejsce dla Igora Korczakowskiego (MKS Piaseczno) a na najniższym stopniu podium uplasował się Konrad Rudnicki (Sparta Jazgarzew)

 

Od samego początku obserwowaliśmy batalię między Kurem a Korczakowskim. Kluczowe były ostatnie dwa dni podczas któych bardziej zmobilizowali się fani Czarka i to do niego trafia trofeum w tej edycji!.

 

Jutro poznacie Drużynę Roku.

DL fot. DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna