Znajdziesz nas na:

B-Klasa

Nadesłane: W 10-u to ciężko

Nowo utworzony klub SRS Zamienie podejmował u siebie  zespół o nazwie Orzeł Parysów. Jak  sami się przekonacie piłkarze SRS-u naprawdę mieli pod górke. 

W 3 minucie spotkania, po bardzo  dobrym uderzeniu z rzutu wolnego zawodnika ORŁA PARYSÓW dobrą interwencją popisał się bramkarz SRS Michał Rzepka. W 6 min po złym wybiciu piłki przez bramkarza SRS,  zawodnik Orła znalazł się w sytuacji sam na sam i został sfulowany przez obrońce SRS Pawła Gębale, który po tym faulu obejrzał czerwoną kartkę i od 7 min gospodarze musieli sobie radzić w dziesięciu. Zaraz po tym sędzia przyznał rzut wolny z 17 metra i zawodnik ORŁA strzelił bramkę na 1:0.

Dalsza gra przebiegała pod dyktando ORŁA PARYSÓW, więc kolejne bramki były tylko kwestią czasu.  W 15 minucie było 2:0, po chwili w 27  minucie zawodnik SRS Jacek Papis interweniuje nie przepisowo w polu karnym i sędzia dyktuje rzut karny dla ORŁA po czym wynik zmienia się na 3:0. Zawodnikom gości, udało się jeszcze raz pokonać bramkarza Zamienia w 39 minucie spotkania i do przerwy  mieliśmy 4:0 dla ORŁA PARYSÓW. Trener SRS Zamienie miał sporo do powiedzenia swoim zawodnikom.

Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy trener SRS-u dokonał zmiany za Daniela Wiśniewskiego wszedł Daniel Cwil. W 60 min żółtą kartkę dostał Daniel Kaczmarczyk z SRS. W drugiej połowie zawodnicy SRS choć grali w dziesiątkę to dzielnie walczyli z zawodnikami ORŁA. W 83 minucie wykonano rzut wolny z 18 metra na Jacku Papisie, ale strzał Macieja Błachnio minął bramkę. W 75 min. zawodnik ORŁA ustala wynik meczu na 5:0.

Zawodnicy SRS Zamienie dzielnie walczyli lecz grając w dziesięciu nie byli w stanie nawiązać równoległej walki. Wyróżniającymi sie zawodnikami Zamienia byli: Maciej Błachnio , Jacek Papis i bramkarz Michał Rzepka. Wierze w chłopaków w każdym meczu zostawiają na boisku kawał serducha. Jak bedą dalej tak trenowali to wyniki przyjdą same. Chłopaki głowa do góry jeszcze mnóstwo meczy przed nami!!!

SRS Zamienie-Orzeł Parysów 0:5(0:4)

 7' Andrzej Kielak, 15' Ernest Sitoi, 27'k.Ernest Sitoi,39' Andrzej Kielak, 75' Ernest Sitoi

 60Daniel Kaczmarczyk-Zamienie

 7'Paweł Gębala-Zamienie

Oskar Śliwowski/KM, fot: SRS Zamienie 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: B-Klasa