Znajdziesz nas na:

B-Klasa

Jeziorka Prażmów-SRS Zamienie: Szału nie było.

W ostatni weekend w mazowieckich rozgrywkach piłki nożnej mieliśmy aż pięć derbów w naszej okolicy między innymi spotkanie pomiędzy Jeziorką Prażmów a SRS Zamienie

Jeziorka pokonała wysoko u siebie drużyne z gminy lesznowolskiej bo aż 5:1.  Jak to spotkanie zrelacjonowały obydwie strony?

SRS Zamienie:

Początek meczu w 12 minucie prowadzenie obejmie Prażmów po ładnym podaniu za plecy obrońców SRS. Dwóch zawodników gospodarzy znalazło się sam na sam z bramkarzem SRS i strzelili gola. 20 minuta kontuzja zawodnika SRS Daniela Wiśniewskiego wchodzi za niego na boisko Grzegorz Tkaczuk w 35 minucie kolejna zmiana w SRS za Patryka Dudzickiego wchodzi Radosław Jarząb pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0 dla Prażmowa. Na początku drugiej połowy w 46 minucie  kolejna zmiana w SRS za Marcina Kanie wchodzi Paweł Oduliński, w 50 minucie druga bramka dla Prażmowa. W 70 minucie po złym ustawieniu muru przez bramkarza SRS zawodnik Prażmowa zdobywa trzecia bramkę w 72 wpada kolejna bramka dla Prażmowa jest już 4:0 dla gospodarzy. W 75 minucie zmiana w SRS boisko opuszcza Kacper Król a na plac gry wchodzi Kamil Kaczmarczyk, w 80 minucie schodzi Adrian Szczęsny a wchodzi Marek Jasiński. W 90 minucie wpada 5 bramka dla Prażmowa. SRS strzela honorową bramkę w 91 minucie a zdobywcą gola jest Daniel Cwil. Mecz kończy się wynikiem 5:1 dla Jeziorki Prażmów. SRS Zamienie strzeliło pierwszą bramkę w lidze teraz będzie już tylko lepiej.

Jeziorka Prażmów:

Wkurzeni wysoko przegrany meczem z Orłem z poprzedniej kolejki podeszliśmy mocno zmobilizowani do spotkania z SRS Zamienie.
Pomimo braku kilku podstawowych zawodników mecz układał się pod Nasze plany czyli kontrolę przebiegu spotkania.
Graliśmy mądrzej, agresywniej, ciekawiej, co przełożyło się na 1 bramkę w 1 połowie i wiele dobrych akcji. Przeciwnik nie stworzył klarownych sytuacji. Warto odnotować, że sędzia nie odgwizdał rzutu karnego na Marku Fąfarze (pomylił się).
Druga połowa to obraz jeszcze większej przewagi z Naszej strony. Obie ekipy narzekały także na pracę sędziego, który kilkukrotnie poważnie się pomylił. 4 kolejne bramki to obraz Naszej przewagi. Jeden gol padł bezpośrednio z rzutu wolnego. W ostatnich minutach meczu daliśmy dojść do głosu gościom, którzy po akcji lewą stroną zdobyli honorowe trafienie.

A po powiedzieli po meczu?

Mateusz Kuklewski -piłkarz Jeziorka Prażmów:

Cieszy mnie ta wygrana. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Zespół gości to nowy twór i było to widoczne na boisku. Tak naprawdę 5:1 to niski wymiar kary. Szkoda, że na koniec straciliśmy głupią bramkę. Wyniki tej ligi pokazują, że znowu jest wyrównana i pomimo słabego startu z Naszej strony nadal możemy walczyć o najwyższe cele. Wierzę, że tak będzie.

 

Jeziorka Prażmów-SRS Zamienie 5:1 (1:0)

'18Fąfara Marek , 50' Induła Karol, 60'Fąfara Marek, 86' Paradowski Łukasz, 90+Łada Mateusz-Daniel Cwil

 

Krzysztof Mogilski 

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: B-Klasa