Znajdziesz nas na:

Badminton

Hubertus trzecia Ekipą w Polsce!

Dosłownie przed chwila doszły do nas wspaniałe wieści. Na MP juniorów badmintoniści KS Hubertus wywalczyli brazowy medal w druzynówce!

Juniorzy Hubertusa zdobyli brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juiorów, które odbyły się w Bialymstoku. Nasz team w skladzie: Franek Ebert, Michał Matysiak, Adam Szolc i Olek Wyżykowski był o krok od meczu o złoto,debel Matysiak/Szolc mieli lotkę meczową, kluczowego dla zwycięstwa pojedynku, jednak to rywale utrzymali koncentrację i odwrócili losy meczu, co zaważylo na tym, ze wlasnie ekipa z Bierunia walczyla w meczu finalowym, a nam pozostala walka o brazowy medal z druzyną SKB Suwalki. Trzy punkty zdobyte w grach pojedynczych pozwolily cieszyc sie z upragnionego medalu. Gratulacje panowie, gratulacje dla Trenerki.

Z kolei w Drużynowywych Mistrzostwach Polski mlodzikow w skladzie Antoni Nowak, Karol Kwiatkowski, Maks Krogulski, Mateusz Rawiak, nasza mlodziez zajęla jakże pechowe miejsce tuż za podium,czyli miejsce 4. Nasi mlodzicy rowniez byli o krok od finalu, jednak musielismy przelknac gorycz porazki z ekipa z Krakowa, a potem uznac wyzszosc druzyny gospodarzy Hubala Bialystok w meczu o brazowy medal.
Krzysztof Mogilski, źródło i foto Hubertus fb

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Badminton