Znajdziesz nas na:

Główna

(SPROSTOWANIE!) Wojna!!!- Zapowiedź derbów siatkarskich…

Kliknij przycisk ← lub →, by przełączyć

Na wniosek zarządu klubu MUKS Krótka Mysiadło publikujemy sprostowanie dotyczące niniejszego artykułu. Całość tekstu jest natomiast do odczytania na drugiej stronie. (DL)

 

[quote cite=”Prezes Zarządu, Agnieszka Sola-Manowska”]

Nowa Iwiczna, 01.02.2017

 

Sprostowanie

 

Drogi Panie Redaktorze Naczelny PSNews,

 

Natrafiłam właśnie na niedawny (grudzień 2016) wpis na Państwa oficjalnej stronie w sekcji Siatkówka i zakładce MUKS Krótka. Wpis ten, cyt. zgodnie z oryginałem „Nie od dziś wiadomo że obydwie ekipy za soba nie  przepadają  przez niedawną historię z licencjami, która jak się okazuje dalej jeszcze ma miejsce. Mowa o trzech siatkarzach  i jednej siatkarce." zarzuca wprost działanie na szkodę młodzieży przez rzekome blokowanie transferów. Jest nawiązaniem do wcześniej opisywanych przez Państwa przypadków rzekomej odmowy transferów lub rzekomego żądania bezzasadnie wysokich ekwiwalentów w procesie zmian barw klubowych.

 

MUKS Krótka nie potwierdza istnienia konfliktu między zawodniczkami. Szanujemy się nawzajem. Wspólnie uczestniczyliśmy w projekcie ŚDM. Kibicujemy im w meczach w Piasecznie. Cieszy nas, że młodzież trenuje i bawi się siatkówką. Twierdzenie jak zacytowane powyżej kreują jedynie spory i wciągają w nie młodzież.

 

Klub MUKS Krótka zdecydowanie zaprzecza jakoby działał na szkodę i wbrew interesom młodzieży teraz i w przeszłości. Ani w przeszłości ani w momencie umieszczenia cytowanego fragmentu nie blokował zmian barw klubowych swoich byłych zawodników. Klub działa zgodnie z prawem i przepisami MWZPS.

 

Informujemy, że w obliczu powtarzających się od początku 2015 r. do chwili obecnej pomówień, klub zdecydował bronić swojego dobrego imienia i podobne oszczerstwa skutkują skierowaniem pozwu o publiczne zniesławienie do właściwego sądu na podstawie Kodeksu Karnego.

 

Wzywamy redakcję do publikacji niniejszego sprostowania na stronie www http://psnews.com.pl/ oraz w serwisie facebook: https://www.facebook.com/PiasecznoSportNews/ oraz do usunięcia cytowanego tekstu.[/quote]

Kliknij przycisk ← lub →, by przełączyć

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna