Znajdziesz nas na:

Główna

Puchar wcześniej niż zwykle

"W komorze maszyny losującej są 51 zespołów. Nastąpiło zwolnienie blokady i…" – ciekawe czy właśnie tak zaczęto losowanie pierwszej rundy okołowarszawskiego Pucharu Polski. Na kogo trafiły nasze drużyny?

 

Tym razem nie będziemy mieli derbów na samym początku. 13 sierpnia ujrzymy: drugie zespoły MKS-u Piaseczno i KS'u Konstancin, Nadstal Krzaki Czaplinkowskie i Walkę Kosów. Ci ostatni zmierzą się na własnym boisku przeciwko Naprzodowi Stare Babice (które dopiero co spadło do A-klasy). Reszta to wyjazdy. Oficjalny debiut nowego trenera Nadstalu (o tym jeszcze dziś) będzie można ujrzeć w Pilawie gdzie ręka losującego skierowała na tamtejszą Burzę. O wiele ciekawsze pary czekają pozostałe nasze ekipy. drugi zespół MKS-u Piaseczno powalczy z drużyną która kryje się pod niewiele mówiącą nazwą QIRP Warszawa (mamy podejrzene że chodzi o Okręgową Izbę Radców Prawnych z siedzibą w Warszawie), aczkolwiek i tak nic nie przebije przeciwników KS'u II Konstancin. Trafili na… reprezetację dziennikarzy.

 

Jednak jeśli komuś daleko to może wybrać się tego samego dnia do Żabieńca, gdzie stołeczna Omega powalczy z rezerwami Ursusa Warszawa. Planowany start spotkań o 11-tej.

 

Walka Kosów – Naprzod Stare Babice

Burza Pilawa i Nadstal Krzaki Czaplinkowskie

Reprezentacja Dziennikarzy – KS II Konstancin

QIRP Warszawa – MKS II Piaseczno

 

Darek Lipski fot. Ania Karim

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna