Znajdziesz nas na:

Główna

Przegląd Prasy – Badowski w ekstralidze!

Sam przegląd prasy miał się ukazać podczas nocnej zmiany na fanpage'u i to tylko z dzisiejszego wydania "Nad Wisłą" (coś tam ze sportu jeszcze można znaleźć) ale nie to przykuło naszą uwagę. W sieci znaleźliśmy spory artykuł "Gazety Pomorskiej" z informacją że wychowanek Returnu Piaseczno – Marek Badowski – od przyszłego sezonu zagości przy stołach Wschodzący Białystok Superligi tenisa stołowego w barwach ZOOLeszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Menedzer klubu z jednej ze stolic kujawsko-pomorskiego – Zbigniew Leszczyński – na lamach "Pomorskiej" przyznał, że 18-latka który do tej pory reprezentował barwy AZS AWFiS Gdańsk oberwował już wcześniej.

[quote cite="Zbigniew Leszczyński, menedzer ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz"]Obserwowałem Marka od dawna. Czynił systematyczne postępy, w swoich kategoriach wiekowych nie miał konkurencji. To wielki talent![/quote]

A co sam zainteresowany rzekł do mikrofonów dziennikarzy "Gazety Pomorskiej"?

[quote cite="Marek Badowski"]Po meczu z liderem Wartą Kostrzyn zadzwonił do mnie pan Leszczyński i złożył ofertę gry w barwach ZOOLeszcz/Gwiazdy w nowym sezonie. Byłem zaskoczony i zaszczycony.[/quote]

Cały artykuł który został zamieszony na łamach "Gazety Pomorskiej" znajduje się poniżej. Nie znalazłby się on tutaj gdyby nie drobna pomoc Michała Sawickiego, prezesa Returnu Piaseczno, który na dodatek obchodzi dziś 34-te urodziny. Wszystkiego Najlepszego!

13072676_1105371842835428_2191633859439224518_o


Gazeta Pomorska/DL fot. za UMiG Piaseczno z 27.08.2012

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna