Znajdziesz nas na:

Główna

ME W KICKBOXINGU WAKO: Paulina Jarzmik i Dorota Godzina z medalami

Na tegorocznych  ME w KICKBOXINGU WAKO nasza Polska reprezentacja przywiozła 19 krążków co dało  biało-czerwonym drugie miejsce w tabeli medalowej. Wśród nich nie zabrakło piaseczyńskich akcentów. 

 Dorota Godzina i Paulina Jarzmik  (X-Fight Piaseczno)  wywalczyły brązowy i złoty medal ME w Light-contact. Był to kolejny medal Doroty na tej imprezie  w tej samej kategorii. Na porzednich mistrzostwach dwa lata temu  przegrała w finale wracając do domu ze srebym krążkiem. Natomiast Paulina w poprzednich mistrzostwach ukończyła rywalizację na ćwierćwinale w lightcontact ale za to wygrała w formule pointfighting. Poprosiliśmy Dorotę o opisanie swoich wrażeń  podczas zawodów i jak przebiegała  rywalizacja. 

 

godzina-wywiad 

 Dorota Godzina brązowa medalista ME w formule lightcontact -55kg:

"Tegoroczne Mistrzostwa Europy odbyły się poraz kolejny w Mariborze  i stały na wysokim poziomie zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym. Tym razem wywalczyłam brązowy medal, w walce półfinałowej przegrałam nie jednogłośną decyzją z bardzo mocną rosjanką późniejszą zwyciężczynią całego turnieju
Oczywiście jest mi przykro, że nie udało mi się zdobyć tytułu Mistrzyni Europy ale z drugiej strony wiem, że dobrze się zaprezentowałam na Mistrzostwach i zabrakło mi odrobinę szczęścia do wygrania walki z rosjanką. Przede mną jeszcze druga część Mistrzostw Europy – tym razem w wersji fullcontact
(19listopada w Grecji-przyp. red)."

 

 

jarzmik 

 Z Pauliną Jarzmik (druga od prawej) niestety nie daliśmy rady się skontaktować. Brawo dziewczyny i powodzenia na kolejnych galach. "No pain no game"-cytat z filmu Rocky.

 

KM fot. dsfchallenge.com/ Paulina Jarzmik fb/ Nasz Głos Poznański

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna