Znajdziesz nas na:

Bliżej świata

Kosecki rezygnuje z działania w PZPN’ie

Wczoraj na łamach Przeglądu Sportowego ukazała się rozmowa z Romanem Koseckim. Wynika z niej jasno że w nadchodzącej kadencji nie będzie zajmował kierowniczego stanowiska w Polskim Związku Piłki Nożnej.

 

Prezes Kosy Konstancin oraz do niedawna v-ce prezes ds szkolenia w Mazowieckim Związku Piłki Nożnej przez ostatnie cztery lata zajmował się w PZPN-ie tym samym co w wojewódzkim odpowiedniku piłkarskiej centrali. 

 

[quote cite=”Roman Kosecki dla Przeglądu Sportowego” url=”http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,roman-kosecki-odchodze-z-wladz-pzpn,artykul,728863,1,279.html”]Atakowano mnie za to, że jako czynny polityk pcham się do piłki, choć zawsze uważałem, że moje nazwisko jednak kojarzy się właśnie z piłką a nie z polityką. Ale skoro w środowisku było takie oburzenie, to się wycofuję.[/quote]

 

Czym w zamian zajmie się poseł Platformy Obywatelskiej?

 

[quote cite=”Roman Kosecki dla Przeglądu Sportowego” url=”http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna,roman-kosecki-odchodze-z-wladz-pzpn,artykul,728863,1,279.html”]będę miał czas na pracę w sejmie i nadzorowanie mojej piłkarskiej szkółki.[/quote]

 

Wybory na szefa PZPN'u zaplanowano na 28 października. O fotel prezesa walczą dotychczasowy sternik – Zbigniew Boniek i znany ze swej ekscentryczności były właściciel stołecznej Polonii, Józef Wojciechowski.

 

DL/Przegląd Sportowy fot. DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Bliżej świata