Znajdziesz nas na:

Główna

Korona bez trenera, decyzja w czwartek

Pol kim jak po kim ale po tej osobie najmniej można było się spodziewać takiej decyzji. Wieczorem otrzymaliśmy informację że z prowadzenia Korony Góry Kalwaria zrezygnował Jacek Kasztankiewicz. Oficjalnie chodzi o powody natury osobistej.

 

Jednak to nie jest jedyny powód. Mowi się ponadto że dotychczasowy szkoleniowiec ekipy plasującej się na 14 miejscu w Lidze Okręgowej był zdruzgotany frekwencją na treningach, podczas których potrafiło się zjawić w porywach wiatru do 8 osób. Sama decyzja została podjęta dzień po zremisowaniu na własnym obiekcie przeciwko rezerwom Pogoni Grodzisk Mazowiecki 1:1 natomiast zarząd klubu przyjął ją wczoraj wieczorem

 

Kto go zastąpi? Dobre pytanie. Na giełdzie nazwisk najmocniej liczono na kandydaturę Grzegorza Gromadzkiego. "Balon" jednak nie był jednak brany pod uwagę ze wzgledu na wytężone prace przy znanym w środowisku piłkarskim tytule prasowym "Asystent Trenera" którego jest współwłaścicielem wraz z innym "przyjacielem z boiska" – Marcinem Papierzem. O tym kto przejmie stery dowiemy się w czwartek.

 

Jacek Kasztankiewicz podjął się trenowania zespołu z ul. Wojska Polskiego 44 we wrześniu 2011 roku*. Pod jego wodzą Korona przez dwa sezony tułała się w A-Klasie by zwieńczyć rozgrywki w sezonie 12/13 awansem do LO.

 

Nas zastanawia jedna rzecz. Podobną decyzję, tyle że tyczącą się Jeziorki Prażmów w zeszłym tygodniu podjął Łukasz Kasztankiewicz, podając podobną argumentację. Klasyk by zapytał: Przypadek? Nie sądzę.

 

*Brak pełnych danych, info sugerowane statystykami z sezonu 2011/2012


Darek Lipski

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna