Znajdziesz nas na:

Główna

Kolejna edycja Wigilii Pełnej Prezentów za nami.

Za nami już kolejny Charytatywny Turniej Siatkówki – Wigilia Pełna Prezentów. Podczas fazy grupowej i finałowej nie brakowało świetnych zagrywek, dobrych przyjęć, długich wymian piłek, a także po prostu siatkarskiej walki.

Tegoroczny turniej wygrała nowa ekipa – Tutti Frutti, która w ścisłym finale pokonała (2:0) drużynę Dream Team. Z "Drużyną Marzeń" łączy się ciekawa historia. W półfinałach Dream Team mierzyło się z FC Po Nalewce. Po pierwszym secie prowadziły "Nalewki" – (25:21). Jednak drugą partię wygrał już Dream Team – (31:29). Ten niesamowity punktowy wynik, spowodował także wygraną Dream Teamu w trzecim secie – (25:16)! Dzięki temu zwycięstwu znaleźli się w finale tegorocznego Charytatywnego Turnieju Siatkówki – Wigilia Pełna Prezentów. Jednak tam musieli uznać już wyższość Tutti Frutti, które pokonało Dream Team (2:0). Tutti Frutti w swoim półfinale mierzyło się z tarczyńskimi Młodymi Wilkami. Wilki przegrały dość gładko obydwa sety – (13:25) i (14:25). Jednak warto zauważyć, że byli sporym zaskoczeniem turnieju! Wygrali swoją grupę eliminacyjną A. Pozostawiając w pokonanymi polu – Nielsena i Turbo Ptysie. Wyszli do fazy pucharowej z kompletem zwycięstw na swoim koncie. Świetna dyspozycja zaowocowało mocnym czwartym miejscem na tegorocznym turnieju.
Klasyfikacja miejsc (1-4):
1. Tutti Frutti
2. Dream Team 
3. FC Po Nalewce
4. Młode Wilki
Odpadli w fazie grupowej:
DHL Warriors, Nielsen, Wirtuozi, Turbo Ptysie, Nielsen B.

 

 Organizatorzy bardzo gorąco dziekują za pomoc przy organizacji turnieju Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, który jak co roku gościł drużyny.

KM/ ​Kamil Myszyński. Zdjęcie: Kamil Myszyński

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna