Znajdziesz nas na:

Główna

GP Piaseczna Amatorów: Świerczek na głodzie zwycięstw

Podczas drugiego turnieju z cyklu Grand Prix Piaseczna do rywalizacji stanęło 84 zawodników, którzy z zacięciem walczyli przy pingpongowych stołach.

Tak jak w pierwszym turnieju większość uczestników stanowili dzieci oraz dorośli, którzy sport uprawiają amatorsko. Tylko jednemu zawodnikowi udało się powtórzyć sukces z pierwszego turnieju, a był nim Damian Świerczek, który po raz kolejny wygrał turniej w kategorii Open. W pozostałych kategoriach zwycięzcami zostali: Borys Massalski (kat. dzieci), Adam Pląsek (kat. juniorzy), Julia Balcerzak (kat. kobiety) i Rafał Suszycki (kat. mężczyźni).


Gośćmi specjalnymi turnieju byli wychowankowie UKS Return Piaseczno: Marek Badowski -Młodzieżowy Mistrz Polski – oraz Maciej Kotarski – Wicemistrz Polski Juniorów. Goście rozegrali pojedynek deblowy, tworząc pary ze zwycięzcami z poprzedniego turnieju: Zenonem Jabłońskim i Damianem Świerczkiem. Ponadto w konkursach można było wygrać koszulkę i bluzę z autografami Marka Badowskiego.


Drugi turniej był wyjątkowy także ze względu na atrakcje wykraczające poza tenis stołowy. Od początku wydarzeniu towarzyszyła Akademia Lajkers, która przygotowała strefę sportową dla dzieci od 2-go roku życia. Oprócz tego uczestnicy mieli możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej oraz krótkiego szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

 

Kolejny turniej odbędzie się w sali GOSiR 5-go listopada a organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji i każdy kto lubi spędzać czas przy pingpongowym stole znajdzie w nim coś dla siebie. Wyniki

 

A tutaj możecie znaleźć bonus od nas w postaci wywiadu z Markiem Badowskim z który rozmawiał nie kto inny jak Krzysztof Mogilski

[slider source=”media: 7621,7616,7615,7613,7620,7619,7618,7617″ title=”no”]

DL/MC SPORT&Return Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna