Znajdziesz nas na:

Główna

Duet na ławkę trenerską raz proszę

Wczoraj mogliście przeczytać że KS'u Konstancin nie poprowadzi już Mariusz Szewczyk. Okazało się ponadto, że ze swoim stanowiskiem pożegnał się rownież Mateusz Mierzejewski, który odpowiadal za treningi pod kątem motoryki. Wymyślono oto takie "tymczasowe" (do końca roku) rozwiązanie…

 

Wspólnie IV-ligowy zespół mają prowadzić Jarosław Otłowski i Marek Kiepuszewski.  Pierwszy z nich jest twórcą projektu Aktrin – Akademia Treningu Indywidualnego. W przeszłości działał w stołecznych klubach: Delcie i Unii pełniąc różne funkcje szkoleniowe. Widzi potencjał jaki drzemie w jego nowych podpiecznych.

 

[quote cite=”Jarosław Otłowski ” url=”http://www.kskonstancin.com/news/zmiana-trenera-pierwszego-zespolu/”]Ogromna przyjemność, jak i ciekawość towarzyszyła przyjęciu propozycji pracy w takim klubie jak KS. Widać, że jest to klub, gdzie młodzi ludzie chcą zbudować coś z pasji i ciężką pracą. Obrali odpowiednie tory, dlatego zdecydowałem się pomóc, gdyż kierunek, w którym podąża klub i jego władze, jest oparty o solidny plan[/quote]

 

Natomiast 33-letni Kiepuszewski w przeszłości zaliczył kilka epizodów na naszych terenach. Wychowanek Gwardii Warszawa notował występy w: KS'ie Piaseczno (wiosna 2002), Koronie Góra Kalwaria (sezon 2007/2008) czy Sparcie Jazgarzew (jesień 2009).

 

Debiut tej dwójki szkoleniowej przypadnie na bardzo trudnego rywala – Broń Radom. Spotkanie zaplanowano na sobotę na godz. 17-tą. Ową zmianę można potrakować jako dobry znak. Dlaczego?

 

Tu warto przypomnieć sytuację z sezonu 2010/2011 i rozgrywek III-ligowych. Wówczas za Zygmunta Ocimka na lawce wówczas istniejącego KP Piaseczno zmienił Piotr Czachowski. Jego inauguracja również nastąpiła na własnym boisku, również przeciwko ekipie z Radomia. Tamten mecz zakończył się zwycięstwem "biało-niebieskich" 1:0 po bramce Piotra Talara (teraz Wilga Garwolin).

Darek Lipski/KS Konstancin fot. za KS Konstancin

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna