Znajdziesz nas na:

Główna

ASTOnianki blisko finałów

Spływają pomału relacje z weekend'u. Zacznieemy od relacji z Mistrzostw Mazowsza Juniorek w siatkówce plażowej.

 

Na mistrzostwach Mazowsza juniorek wystąpiło aż 5 naszych par. Wszystkie zaprezentowały się bardzo korzystnie, do pełni szczęścia zabrakło nam naprawdę niewiele.
Dwie pary Paulina Jończyk Hania Szczepańska oraz Natalia Szymala Wika Kołakowska do końca walczyły o wejście do jutrzejszych finałów Mazowsza. Ostatecznie obie pary uplasowały się na miejscach 9-10. Pechowo zaczęła nasza para Beata Wiączek Ola Gryka, która do finałów musiała przedzierać się przez repesaże. Po dwóch zaciętych pojedynkach wygranych po trzech setach, w kolejnym trzy setowym meczu chyba już zabrakło sił. Wynik w tie-breaku 22:20 mówi jak bardo zacięty był to pojedynek.
Może mówić o kolejnym pechowym losowaniu Marta Nowakowska Majka Jastrzębska, która w pierwszej rundzie trafiła na zawodniczki z Legionowia. Prawda jest jednak taka, że dziś na Mistrzostwach Mazowsza nie było słabych par. Nasze zawodniczki miały nawet w górze piłki setowe jednak ostatecznie przegrały 22:20 21:19. W drugim kolejnym zaciętym meczu uległy w tie-breaku 15:13 i ostatecznie zajęły 19 miejsce.
Ostatnia nasza para Julia Surosz Ania Błażewicz przyjechały głównie zdobywać doświadczenie, grały bardzo dzielnie szczególnie w drugim meczu było blisko wygrania seta.
Bardo cieszy postawa naszych zawodniczek tym bardziej nasze dziewczyny będą miały okazję do rewanżu za dwa tygodnie podczas Mistrzostw Mazowsza Kadetek.


ASTO KZD/DL fot.za SXC.hu

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna