Znajdziesz nas na:

Główna

10 edycja Mazovia Cup tuż tuż…

Już jutro od 8:30 w Tarczynie na hali sportowej ZS, rozpocznie się długa odsłona Mazovia Cup International w kickboxingu.  W tym roku zawody bedą miały rangę Pucharu Europy federacji UFR, ICO i WKSF. 

 

Jak czytamy  w komunikacie ambasadorów: Zawody Odbędą się na 8 matach, dwóch ringach i oktagonie. Dzięki sprawnej organizacji ponad 600 zawodników co roku może wziąć udział w zawodach, w ciągu jednego dnia. 

 O 8:30 przy ul. Szarych Szeregów rozpoczną się pierwsze walki gladiatorów, natomiast oficjalnie otwarcie zaplanowane jest na 13:00.   Na matach z pewnością ujrzymy wielu utytułowanych zawodników.   Między innymi walczyć bedą podopieczni  Piotra Bąkowskiego Mistrza Świata Full Contact trzech federacji WKSF, WTKA oraz UFR.  Jest też organizatorem i pomysłodawcą tej imprezy.

Rok temu zawody się udały. Nie inaczej będzie w tym roku. Krew się z pewnością poleje, a my jedynie co możemy zrobić to trzymać kciuki za naszych zawodników.

Patronatem imprezy jest Burmistrz miasta i gminy Tarczyn Barbara Galicz, Mistrzowie Świata w kickboxingu Piotr Bąkowski i Łukasz Makarewicz oraz PFKB  Polskia Federacja Kickboxingu. Hasło zawodów: "Łączy Nas Sport Nie Narkotyki." 

 

Krzysztof Mogilski, fot:dsfchallenge.com 

 

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna