Znajdziesz nas na:

Główna

Wielka gala DSF w Piasecznie, pożegnanie Niziołka

Przez parę ostatnich lat byliśmy świadkami gal "Piaseczno Fight Night" za której organizacją stawało X-Fight. W tym roku do grodu baranka przywiało zawody o zdecydowanie większym rozmachu – DSF Kick-Boxing Challenge.

 

Ring zostanie opanowany przez formuły: Full Contact i K-1 rules. Nie zabraknie lokalnych akcentów. Walki wieczoru będą toczyć m.in Dorota Godzina z Gabrielą Bednarowiscz (SKK Kielce), Łukasz Wichrowski z Piotrem Kołakowskim (Zamek Kurzędnik) czy Jakuba Barnika z Sebastianem Adamskim (Paco Katowice).

 

Innym podniosłym wydarzeniem będzie oficjalne zakończenie kariery zawodniczej przez postać której nie trzeba nikomu przedstawiać – Mariusza Niziołka. Ostatnie półtora dekado w jego wykonaniu to niezliczona na palcach u rąk liczba tytułów mistrza kraju czy świata a jednym z najcenniejrzych krążków jaki zawisł na jego szyji to brąz zdobyty podczas Igrzysk Sztuk Walki które miały miejsce 5 lat temu w Pekinie.

 

Wejściówki były bezpłatnie dystrybutowane w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno do wyczerpania zapasów. Ostatnia szansa na ich zdobycie wymusza pojawienie się osobiście w hoteli De Silva przy Puławskiej 42 (w kierunku Warszawy) w piątek w samo południe, wtedy będzie miała miejsce również ceremonia oficjalnego ważenia zawodników.

 

Początek gali w sobotę o 19 w hali GOSiR-u. Kto nie zdoła otrzymać biletu, będzie miał dwa rozwiązania: stream który będzie dostepny za pośrednictwem serwisu Fightme.pl (opatrzony komentarzem Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego i Przemysława Salety) lub w przypadku posiadania wolnego łącza zapraszamy na tekstową relację która będzie prowadzona na łamach naszego serwisu!


DL fot. materiały prasowe

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna