Znajdziesz nas na:

Główna

I ty możesz poszerzać Sportową Wizję Informacji!

Każdy portal informacyjny składa się z oddanych ludzi. Czasem jest tak, że natłok obowiązków oraz plany nie mieszczą się w kilku parach rąk które działają nad tym by Piaseczno Sport News funkcjonowało tak jak widać. Z tego względu wrota do redakcji PSNews otwierają się dla każdego chętnego!

Sezon 2015/2016 trwa w najlepsze, jednak jest jedno miejsce, w którym dopiero się ono otwiera. Tym miejscem jest redakcja Piaseczno Sport News – flagowy tytuł grupy Sportowe Media Lokalne będącej wydawcą serwisu od 9 lutego 2015 roku. Jest to niewątpliwie dla nas ogromna okazja do rozwoju, jednak aby ten rozwój nastąpił wymagane jest poszerzenie grona współpracowników.

W ten oto sposób każdy z was może stać się częścią naszej redakcji! Uważasz, że umiesz pisać o sporcie? W wolnym czasie śledzisz wydarzenia sportowe i potrafisz rozmawiać o nich godzinami? Zgłoś się do nas!

Poszukujemy do współpracy:

Zastępcy Redaktora Naczelnego (szczegóły na wydawca@psnews.com.pl)

– Reporterów z całego powiatu Piaseczyńskiego

Fotografów

Operatora kamery

 

Poza wyżej wymienionymi propozycjami każdy może zostać felietonistą/blogerem naszego serwisu i tam wypuszczać w świat swe przemyślenia na temat tego, co nas otacza i jest związane ze sportem. 

 

Jeśli widzisz siebie w naszej załodze, kliknij  TUTAJ i wypełnij formularz.

 

UWAGA! Jeśli czytasz to ogłoszenie, nie pochodzisz z naszego regionu i w Twoich stronach nie ma podobnego medium lub uważasz że nie jest wg. Ciebie odpowiednim kompendium wiedzy na temat lokalnego sportu a chcesz by powstało? Pisz bezpośrednio na d.lipski@psnews.com.pl.


Redakcja Piaseczno Sport News

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna