Znajdziesz nas na:

Główna

Rekreacyjna plażówka? Jesteśmy za!

Od kilku dni w sieci krąży pomysł, który nas zaciekawił. Mianowicie któryś z mieszkańców Piaseczna pomyślal, że skoro zbliża się upragniona przez wielu pora roku (lato), to można by było wykorzystać fragment nieużywanego placu przy "orliku" zarządzanego przez tutajszy GOSiR. Co więcej – nawet jest dokładne rozmieszczenie wraz z kosztorysem.

 

Przepis wg. mieszkańca jest prosty – trochę piachu, belki z siatką oraz ogrodzenie. O ile piasek i sprzęt do tejze "wakacyjnej dyscypliny" nie stanowiłoby raczej większego problemu, to jednak z zabezpieczeniem już tak. Niżej można znaleźć fragment argumentacji (pisownia oryginalna)

 

[quote]Pomysł argumentuje tym iż wiekszośc młodziezy i nie tylko jest chetna by własnie w tym miejscu było dobre boisko z prawdziwego zdarzenia do siatkówki plażowej[/quote]

 

W końcowych słowach pada również stwierdzenie, że taka aktywność nie zaszkodziłaby młodzieży, co więcej – by im dobrze zrobiła 

 

[quote]Prosze o rozpatrzenie mojego pomysłu gdyż myśle ze jest to dobry pomysł dla naszej młodzieży[/quote]

 

Nie każdy lubi siatkówkę od strony zawodowej, lecz zapewne wielu ruszyłoby na boisko od razu po stworzeniu takiego miejsca. Całość możecie znaleźć tutaj.


DL/Wspolnerazem.pl fot. sxc.hu

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna