Znajdziesz nas na:

Blogi

Kijem w Szprychę: Nowe transfery w Team Sky!

Team Sky przedstawił nowych zawodników, którzy trafią w roku 2015 oto oni: Andrew Fenn, Leopold König, Lars Petter Nordhaug, Nicolas Roche i Wout Poels to oni pojadą w koszulkach Team Sky w sezonie 2015!*

Od samego początku sezonu było widać, że przedstawiciele Team Sky coś próbują robić i jak widać udało się 24-letni Fenn będzie pierwszym Szkotem w drużynie Dave'a Brailsforda i jedynym pozyskanym w tym gronie sprinterem.

Oprócz Fenna z Omega Pharma – Quick Step przychodzi Wout Poels. 26 – letni Holender wraz z jego rówieśnikiem Czechem Leopodlem Königiem (NetApp) i cztery lata starszym Irlandczykiem Nicolasem Roche (Tinkoff-Saxo) znacznie wzmocnią ekipę pod kątem górskich odcinków. Będzie to mocna pomoc na górskich odcinkach na pewno będą pomagać Michałowi Kwiatkowskiemu – jeżeli Michał pozostanie w Omega Pharma – Quick Step w sezonie 2015. Po za tym wszystkim Lars Petter Nordhaug wraca do Sky po dwuletnim pobycie w Belkin. Zadaniem 30 – letniego Norwega będzie wypełnianie luki w wyścigach klasycznych po podążającym w kierunku MTN – Qhubeka rodaku Edvaldzie Boassonie Hagenie. Sezon 2015 w drużynie Team Sky bardzo obficie wygląda zobaczymy co się będzie działo na trasach poszczególnych Tourów!


Rafał Osełka

*Powyższy opis ma charakter publicystyczny, wyrażany jako prywatna opinia wypisana przez autora wpisu i redakcja PSNews nie utożsamia się wypowiedziami zawartymi w owym artykule. W przypadku chęci zgłoszenia uwag prosimy o napisanie na redakcja@http://psnews.com.pl/.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Blogi