Znajdziesz nas na:

Główna

IKS ponownie trzeci w Pucharze Polski

Po raz drugi z rzędu koszykarze Integracyjnego Klubu Sportowego z Konstancina zajęli trzecią lokatę podczas finałów Pucharu Polski. W decydującym meczu pozwalającym podopiecznym Wojciecha Makowskiego stanąc na najniższym stopniu podium pokonali WZSN START Wrocław 65:40

 

Przeszkodą w 1/2 finału  był AKCESMED START Rzeszów. Mecz ten od początku nie układał się po ich myśli. Obfitował on w rażące błędy w obronie oraz niecelne rzuty, którymi można by obdzielić kilka meczów. Z taką dyspozycją naszych zawodników, nie było szans na wygraną. Finalnie przegrali to spotkanie różnicą 19-tu punktów i wiadome było, że dzień później nie można na więcej liczyć niż trzecie miejsce..

W niedzielnym "małym" finale IKS-u z drużyną Wrocławia, gra naszego zespołu wyglądała zgoła inaczej niż dzień wcześniej. Wzmocniliśmy nasze szyki obronne, a sukcesy przeniosły się na skuteczność w ataku. Szybko wypracowana 20-to punktowa przewaga pozwoliła wykazać się rezerwowym zawodnikom, którzy pewnie utrzymali wynik do końcowego gwizdka – wynik 65 : 40.


DL

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna