Znajdziesz nas na:

Juniorzy

Zmiany zmiany czyli kto z kim nie zagra? (AKTUALIZACJA 2)

Zamieszania w Mazowieckim Zwiąku Piłki Nożnej ciąg dalszy. Tym razen na światło dziene wyszły nieprzemyślane działania kilkunastu klubów które się przeliczyły z własnymi możliwościami zarówno finansowymi, logistycznymi jak i kadrowymi. Więcej poniżej.

fot. DL

 

Na początek B-Klasa gdzie jak się okazuje, dokoptowano Promnik II Łaskarzew. W ten sposób Nadstal Krzaki Czaplinowskie, Laura II Chylice, Jedność II Żabieniec i United Gassy zyskują dodatkowego rywala w walce o zaszczyty na tym poziomie rozgrywkowym, w konsekwencji czego kluby z naszych okolic rozegrają o dwie kolejki więcej na rundę (zamiast po 11 spotkań to 13). Również grupa III ( a konkretnie Grom Prace Małe i Orzeł Baniocha) powalczą o kolejne dwa tygodnie dłużej za sprawą jedynego przedstawiciela Gminy Prażmów, KS Jeziorka MSP Prażmów. 

 

O 4 mecze mniej za to będą grały rezerwy GOSiRek Piaseczno. Młode piłkarki wspierane niekiedy przez zawodniczki z pierwszego zespołu nie będą musiały jeździć oraz gościć u siebie drużyny z Grójca (TKKF) i Piastowa (Piastovia). Powód? Uszczuplenie składu drużyn mających prawa do gry w II lidze a MZPN zdecydował, by w następnym sezonie przynajmniej na rok zagościły adeki futbolu z miejscowości podanych wyżej.

 

A co słychać u młodzieżowców? Liga Juniorów starszych straciła Promnik Łaskarzew (chyba kosztem rezerw w B-klasie), z czego pewnie się cieszą: Sparta Jazgarzew, Victoria Głosków i UKS Tarczyn. 

 

AKTUALIZACJA: 

Od wczoraj nastapiło kilka dodatkowych zmian. 

  • Nie 10 a 9 drużyn będzie liczyła III liga kobiet. Legionovia wycofana
  • Laura Chylice i Cezar Konstancin zaliczą o dwa mecze mniej. Powód? W rozgrywkach nie zobaczymy Piasta Piastów

​AKTUALIZACJA 2:

Ręce opadają od tych zmian, ale cóż.

  • Orzeł Baniocha zmienił grupy rozgrywkowe w B-klasie. Klub spod Góry Kalwarii osamotnił KS Jeziorak MKS Prażmów i Grom Prace Małe na rzecz Jedności II Żabieniec, Laury II Chylice, United Gassy i Nadstalu Krzaki Czaplinowskie

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Juniorzy