Znajdziesz nas na:

Główna

Szybkie derby dla Krótkiej

Wiele lat musiało minąć by na ligowym szlaku spotkały się jakiekolwiek zespoły z naszych okolic. Po obu stronach siatki widzieliśmy przedstawicielki SPS-u Konstancin i Krótkiej Mysiało – tegorocznych beniaminków. Z tej rywalizacji zdecydowanie lepiej wyszły wystrojone tym razem w czerwono-czarne stroje przedstawicielki tego drugiego klubu pewnie pokonując Konstancinianki 0:3.

 

Od początku meczu toczyła się zażarta rywalizacja po obu stronach siatki. Jednakże od stanu 3:4 dzięki skutecznemu serwisowi oraz niefrasobliwości w przyjęciu gospodyń "Krótka" w pewnym momencie miała przewagę nawet 10-cio punktową, która utrzymała się do końca seta. 

 

Kolejna odsłona meczu mogłą obfitować w monotonię związaną z rosnącą przewagą podopiecznych Michaliny Tokarskiej. Ku radości miejscowej widowni SPS wziął się do roboty i ze stanu 3:10 potrafiły zmniejszyć az do 2 punktów. Niestety na przekór wszelkim przeciwnościom psychika siatkarek ubranych w zielono-czarne trykoty nie pozwoliła na doprowadzenie chociażby do remisu.

 

Trzeci i – jak później się okazało – ostatni set nie obfitował tym razem w aż tak wiele emocji. Przyjezdne dość szybko wyszły na prowadzenie, z czasem przewaga rosła a ostatnia akcja przypieczętowała sukces w postaci kolejnych trzech punktów.

 

Po meczu środkowa "Krótkiej", Agnieszka Sola opowiedziała, dlaczego w dość łatwy sposób została roztrwoniona przewaga w 2 secie:

 

 

SPS Konstancin – Krótka Mysiadło 0:3 (15:25, 20:25, 12:25

 

Galeria zdjęć dostępna na naszym Facebooku ->  Piaseczno Sport News 

 


DL fot. Ania Karim

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna