Znajdziesz nas na:

Główna

Sztuczna naturalność – przed otwarciem boiska w Piasecznie

Termin znany – 16 listopada (sobota). Godzina rozpoczęcia również – 14. Wówczas nastąpi otwarcie dawno oczekiwanego boiska treningowego ze sztuczną murawą. Co warto wiedzieć przed samą uroczystością na temat samej murawy oraz jak wygląda plan uroczystości? 

 

Do podpisania umowy doszło 21 sierpnia w blasku fleszy, kamer i mikrofonów które pojawiły się wówczas w budynku stadionu miejskiego. Dokonali tego: burmistrz miasta Zdzisław Lis i prezes firmy zbierającej się powoli do wykonania zadania, Gardenii Sport w osobie pana Tomasza Bernata, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu. Miały zostać wykonane:

 

Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną murawą klasy Elite

– Zaplecze socjalne dla tego typu obiektów (ławki rezerwowych, mobilne szatnie, siatki mające zastosowanie jako piłkochwyty)

Miejsce dla publiczności

– Sztuczne oświetlenie (zrobione do tej pory połowicznie gdyż maszty stoją lecz brak reszty tej układanki)

 

Natomiast włodarze miasta wraz z klubami które możemy oglądać na co dzień przy 1 Maja 16 przygotowali natomiast następujące atrakcje:

  • Pokaz artystyczny Dawida Krzyżowskiego – jednego ze specjalistów od freestyle futbolu na starym kontynencie połączony z warsztatmi dla młodzieży
  • Dwa mecze towarzyskie: GOSiRki – UMKS oraz pomiędzy samorządowcami a byłymi gwiazdami KS'u Piaseczno (cokolwiek miałoby to znaczyć – brzmi w obecnej chwili co najmniej dziwnie)
  • Pokaz sztucznych ognii

​Całość ma zakończyć się do godziny 17:30. Całość relacji z uroczystości i pobocznych wydarzeń sportowych będzie można przeczytać na łamach naszego serwisu.


DL fot. KM

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna