Znajdziesz nas na:

Główna

Przed weekendem: Za mało pod nosem, za dużo ponad wzrok (cz.2)

Wielu zapewne się zapyta – skąd aż tak wybujały tytuł? Aby ciekawość nie zżerała zbytnio – w okolicy zostanie rozegranych zaledwie kilka spotkań. Z "miejscowych" najciekawiej zapowiadają się rywalizacje Laury Chylice z KS'em Konstancin i rezerw KS'u z SEMPem Ursynów. Tym razem podział będzie dwuczęściowy. Przed wami kolejna i zarazem ostatnia odsłona.

Najdłuższą drogę na swe spotkanie ligowe muszą przemierzyć GOSiRki. Kierunek? Wrocław, gdzie swą siedzibę ma tamtejszy AZS. Ostatnie dwa spotkania biało-niebieskich powodowały, że ręce nie składały się do oklasków (1:8 z Medykiem Konin i 0:4 z Mitechem Żywiec). Wielki wyzwaniem stojącym przed zawodniczkami Mariusza Malarza będzie urwać chociaży punkt z stolicy Dolnego Śląska, a dopiero co wygrać, co okrzyknięte by zostało niemała sensacją.

 

AZS Wrocław – GOSiRki Piaseczno

Niedziela godz. 11

 


Upragnione zwycięstwo tydzień temu stało się faktem. Sparta wreszcie ma jakiś punkt zaczepienia do tego, by passa zapoczątkowana w poprzednią sobotę trwała nadal. Przeciwnik niezbyt łatwy lecz z cyklu "do ogrania". Czy podopiecznym Witolda Faliszewsiego się uda?

 

Wilga Garwolin – Sparta Jazgarzew

Sobota godz. 11


Kosa mimo ambotnej walki nie pogra sobie dalej w Pucharze Polski, dlatego może się skupić na rozgrywkach ligowych. Tym razem czycha na nich wiecznie nieobliczalny stały bywalec okręgówki, Milan Milanówek. Jeśli zaowdnicy trenowani przez Artura Koprowskiego zdobyliby na obcym terenie 3 punkty, uznano by to za sporą niespodziankę.

 

Milan Milanówek – Kosa Konstancin

Sobta godz. 15


Dotkliwą porażką zakończyła się ostatnio podróż drugiej druzyny Perły Złotokłos na najbliższy obiekt – Sparty. Kolejny weekend i kolejny wyjazd, tym razem do Obór by powalczyć z Siekierkami. Położenie obu ekip w tabeli jest na podobnym poziomie więc nikt by nie pogardził remisem.

 

Siekierki Warszawa – Perła II Złotokłos

Sobota godz. 11


Raszyn – nielubiany przez żadną drużynę z naszych okolic teren. Tam zazwyczaj opuszcza się boisko ze spuszczoną głową. Kolejną próbę przełamania tego stereotypu podejmą rezerwy IV-ligowca. Podbudowani zwycięstwem "Spartanie" w derbach nad drugą Perłą aż 6 do jednego. Czy "klatwa raszyńska" zostanie zdjeta?

 

KS II Raszyn – Sparta II Jazgarzew

Niedziela godz. 16


Odkrywanie zakątków B-klasowej grupy Piaseczyńsko-Garwolińsko-Otwockiej ciąg dalszy. Tym razem poznawanym rejonek będzie Glinianka położona na terenie częśc Otwockiej grupy. W poprzednim tekście pisaliśmy o problemach kadrowych klubu z Leśnej 15. Ostatecznie szala przeważy się na stronę jutrzejszych gospodarzy.

 

KS Gliniaka – Jedność II Żabieniec

Sobota godz. 16:30


DL fot. Darek Nowak

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna