Znajdziesz nas na:

Główna

Przed weekendem: Za mało pod nosem, za dużo ponad wzrok (cz.1)

Wielu zapewne się zapyta – skąd aż tak wybujały tytuł? Aby ciekawość nie zżerała zbytnio – w okolicy zostanie rozegranych zaledwie kilka spotkań. Z "miejscowych" najciekawiej zapowiadają się rywalizacje Laury Chylice z KS'em Konstancin i rezerw KS'u z SEMPem Ursynów. Tym razem podział będzie dwuczęściowy.

 

4 dni przerwy miedzy spotkaniami to może być jednak nienajlepszy pomysł na to, by zdążyć z regeneracją swych sił. Przed takim faktem stanie Laura Chylice, która przyjmie w gościnę lidera rodem z Obór – KS Konstancin. Goście mimo swej porażki z Milanem Milanówek nadal przodują w tabeli. Większe szanse daje się podopiecznym Bartosza Kobzy, lecz znając życie również Daniel Barcicki nie zawaha się użyć jakiegoś asa z rękawa.

 

Laura Chylice – KS Konstancin

Sobota godz. 16


Niemniej ciekawie powinno być 24 godziny później gdy do Żabieńca przyjedzie po wielu latach nieobecności na stadionie przy Leśnej 15 seniorska drużyna Korony Góra Kalwaria. Gospodarze trapieni są przeogromnymi kontuzjami (większość zawodników z rezerw gra w pierwszym składzie i na odwrót) vs drużyna, która wróciła wczoraj wieczorem z Celestynowa gdzie przywiozła w II rundzie OPP rezultat 1:6. Kto wyjdzie z ław trenerskich w lepszych nastrojach? Łukasz Matulka czy Jacek Kasztankiewicz?

 

Jedność Żabieniec – Korona Góra Kalwaria

Niedziela godz. 16


Zjeżdżamy piętro niżej. Obiekt w Oborach za sprawą KS'u II Konstancin ugości za bardzo rewelacyjnie spisujący się od początku rozgrywek A-klasowych SEMP Ursynów. Podobnie jak w rywalizacji pierwszej drużyny Klubu Sportowego, trudno jest jednoznacznie określić faworyta tego spotkania.

 

KS II Konstancin – SEMP Ursynów

Niedziela godz. 16:30


Teraz przyszedł czas na Piaseczno i bitwa pomiędzy UMKS-em a drugą drużyną Piasta Piastów, dokoptowaną w ostatniej chwili (dokładnie dwa dni przed pierwszym gwizdkiem). Przyjezdni do tej pory pełnili funkcję przysłowiowej czerwonej latarnii przegrywając przy okazji co się da. Biało-niebiescy natomiast notują passę 3 zwycięstw z rzędu lecz jak pokazało ostatni mecz z Siekierkami Warszawa – jeszcze wiele do poprawy.

 

UMKS Piaseczno – Piast II Piastów

Sobota godz. 16:30


Na koniec tego tekstu potyczka United Gassy i Laury II Chylice. Obydwa zespoły dość średnio zaczęły trwający sezon (gospodarze zwycięstwo i dwie porażki, goście na odwrót, dwie wygrane i jedna przegrana). W chwili obecnej większe szanse na odniesienie sukcesu ma drugi zespół przedstawiciela ligi okręgowej, choć i remis nie byłby najgorszym rozwiązaniem.

 

United Gassy – Laura II Chylice

Sobota godz. 14

 

Druga część zapowiedzi – jutro


DL fot. SS

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna