Znajdziesz nas na:

Główna

Przed weekendem: Sensacja do zrealizowania?

Na zbyt wiele atrakcji piłkarskich w regionie podczas nadchodzących kilku dni nie ma co liczyć. Również w Lidze Okręgowej, gdzie zarówno Perła Złotokłos jak i Laura Chylice wybiorą się w podróż by rozegrać swe mecze w ramach 25 kolejki. 

fot. kspiaseczno.jogger.pl

 

Za 2 dni wskazówki zegara jeszcze się nie zdążą połączyć w jedną równą linię a już futbolówka będzie turlana po murawie w Raszynie. Tam właśnie kolejny krok ku walce w barażach a w najlepszym wypadku o bezpośredni awans postawi żółto-zielona gromada rodem ze Złotokłosu i okolic. A podopieczni Krystiana Kopeckiego mają do wyrównania rachunki z klubem którego obiektem domowym jest stadion położony przy ul. Sportowej, gdyż w poprzedniej rywalizacji tych dwóch drużyn wynik był minimalnie korzystny dla sobotnich gospodarzy (2:3). Wtedy również zapoczątkowano kryzys po któym notowania klubu ze Złotokłosu spadły. W dodatku pokonanie rezerw stołecznego Ursusa 4 do 0 odbiło się szerokim echem i na pewno podbudowało morale drużyny.

Nasz typ: dość pewne zwycięstwo Perły 0:2

 

Akupunktura jako sposób na szybką regeneracje? Takie rzeczy tylko w Perle. W dodatku testowane na Czarku Kurze

fot. Perła Złotokłos

Natomiast na przysłowiowe pożarcie do Ożarowa Mazowieckiego wybierają się zawodnicy Laury Chylice. Ugości ich przodownik tabeli który nie przegrałw tym sezonie ani jednego spotkania, wygrywając 19 i trzykrotnie rmeisując. Szkoleniowiec drużyny z pogranicza Piaseczna i Konstancina, Daniel Barcicki od czasu mianowania go na stanowisko głównodowodzącego biało-błękitną armią doprowadził do dwóch zwycięstw, zanotował tyle samo remisów i 3 porażki, z czego najdotkliwsza nastąpiła po 90 minutach rywalizacji z Rysiem Laski (2:3).

 

Nasz typ: sromotna porażka różnicą 3 bramek.

 

A na koniec sympatyczny obrazek z wizerunkiem Daniela Barcickiego jeszcze z czasów gdy sprawował pieczę tylko i wyłącznie nad młodzieżą ,,Laurki" z rocznika 97 

fot. Laura Chylice

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna