Znajdziesz nas na:

Główna

Nie tylko my doceniamy. KS Konstancin również

Mało który klub w okolicy stara się w jakiś, chociaż najmniejszy sposób uhonorować swoich podopiecznych. Swego rodzaju innowację wprowadził KS Konstancin, który docenił swych najbardziej rokujących podopiecznych w każdym roczniku który jest tam szkolony. Przyznano kilka wyróżnień oraz jedno specjalne. Więcej szczegółów w rozwinięciu newsa. 

 

 

Ceną sukcesu jest ciężka praca, poświęcenie i determinacja, by niezależnie od tego czy w danej chwili wygrywamy czy przegrywamy dawać z siebie wszystko. To przede wszystkim tymi cechami u zawodników kierowała się rada trenerów przy wyborze Reprezentantów Roku 2013 w swoim  klubie. Wszyscy wyróżnieni w tym roku zawodnicy prezentują wysoki poziom osobowości i charakteru piłkarskiego.

 

Statuetka reprezentanta roku jest przyznawana  co roku w ostatnich miesiącach dla jednego zawodnika  z każdego rocznika. Statuetka co roku trafia do innego piłkarza także można utrzymać ją tylko raz. Zarząd KS-u wyróżnia również Wybitnego Reprezentanta z całego klubu. Ten zaszczyt w tym roku przypadł Patrykowi Bogdanowi  z rocznika 2003 który uczęszcza na treningi już dwa lata.  Patryk jest kapitanem drużyny prowadzonej przez Adriana Szewczyka. Jak czytamy  na stronie Mirkowa: Bardzo pracowity na boisku jak i po za nim.

 

Poniżej lista wszystkich wyró­żnionych zawodników:

Wybitny Reprezentant Roku – Patryk Bogdan (rocznik 2003)

Reprezentant Roku U-15 – Przemysław Kanabus

Reprezentant Roku U-13 – Mateusz Kwiecień

Reprezentant Roku U-11 – Kacper Oleksiak

Reprezentant Roku U-10 – Jan Kwiatkowski

Reprezentant Roku U-9 – Jakub Mierzejewski

Reprezentant Roku U-8 – Michał Słaby

Reprezentant Roku U-7 – Józef Chorosiński

 

Wszystkim młodym laureatom składamy najszczersze gratulację. Mamy nadzieje że już za 7 lat a może wcześniej bo za 4,  KS doczeka się takich wychowanków  pokroju: Tomasza Kupisza, Macieja Jankowskiego, Michała Żyry, czy Jakuba Koseckiego  wychowanka rywala zza miedzy – Kosą Konstancin.


KM/KS Konstancin fot. SS

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna