Znajdziesz nas na:

Główna

Młodzi pod kosz – turniej Dziugiela czeka

Niewiele brakuje do tego, by rozpocząć kolejny sezon pod koszem. Za nami senoirski Mazovia Cup, czas by i młodzież by pokazała na co ją stać po kilku miesiącach odpoczynku. Okazją do tego będzie turniej Dziugiela, którego rozegranie podzielono na dwa miasta – Pruszków i Piaseczno. Więcej szczegółów poniżej.

Rozgrywki będą toczone w dwóch grupach po 4 zespoły, toczone przez 3 dni. W grupie A, której miejscem spotkań będzie hala gimnazjum sportowego w Pruszkowie przy ul Gomółkowskiego 2. Tam w piątek i sobotę to co potrafią, pokażą zespoły: MKS-u Pruszków, LA Basket Warszawa, Polonii Warszawa i Legionu Legionowo. Natomiast miejscem spotkań drugiej grupy będzie obiekt Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie, a tam spotkają się: Kadra Mazowsza rocznika 99, MUKS Piaseczno, MKS Grójec i MKS Piotrkówka Radom.

 

Pierwsze gwizdki zarówno w Pruszkowie i Piasecznie będzie można usłyszeć 20 września ok. godziny 16, a na parkiecie ujrzymy drużyny: Polonii i LA Basketu Warszawa (w Pruszkowie) i MKS-u Grójec z kadrą wojewódzką (Piaseczno).

 

Nie wszystkich zawodników do swej dyspozycji będzie miał Krzysztof Kłobuchowski, gdyż dwóch jego podopiecznych: Jakub Prowiński i Rafał Rajewski zostało powołanych przez selekcjonera z ramienia WOZKosz'u do drużyny najzdolniejszych przedstawicieli województwa.

 

Pełny terminarz gier można znaleźć tutaj.


DL fot. MUKS Piaseczno

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna