Znajdziesz nas na:

Główna

Krótka wreszcie pokaże na co ją stać

Wraz z sezonem koszykarskim jak ulał trafia się początek emocji 6-tek które pojawiają się na parkietach siatkarskich (a może i wcześniej?). Jeszcze w zniecierpliwieniu trzeba będzie oczekiwać na maszynę losującą złożoną z ludzkich rąk by dowiedzieć się kiedy będzie można ostrzyć sobie zęby na derbowych pojedynkach III-ligowych, w których zmierzą się: SKS Konstancin, Krótka Mysiadło i Perła Złotokłos, lecz na szczęście z pomocą przychodzą ich młodzi koledzy i koleżanki. 

W ligach młodzieżowych (kadetów i kadetek) ujrzymy tylko UKS Krótką Mysiadło. Obie sekcje zostały przydzielone do grup oznaczonych literą B oraz obowiązek zwiedzania hal znajdujących się na południe od stolicy. W pierwszej kolejce przedstawicielki płci pięknej pauzują. Dla zainteresowanych – tegoroczny debiut jest planowany na 29 września o godz. 13 a rywalkami będą zawodniczki MPKS Zwoleń.

 

Natomiast młodzieńcy nadal nie wiedzą kiedy po raz pierwszy poczują piłkę w swoich dłoniach. Teoretycznie swe pierwsze spotkanie rozegrają na wyjeździe przeciwko drugiej drużynie KS'u Metro Warszawa. Kolejne – dopiero 5 października, również na wyjeździe tym razem w Pionkach przeciwko miejscowemu PTS-owi.

 

UKS Krótka Mysiadło swe spotkania rozgrywa w hali Zespołu Szkół położonym przy ul. Szkolnej 6 w Lesznowoli.


DL fot. Krótka Mysiadło

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Główna