Znajdziesz nas na:

Inne

Do biegu, gotowi, kuuuum – start zapisów do Frog Race

Od kilku lat przez jeden dzień ponad tysiąc ludzi zakłada na siebie białe bądź zółte koszulki z numerem startowym oraz obrazkiem pewnego płaza by móc uczestniczyć w szerzeniu kultu rekreacyjno-masowego najprostszej formy ruchu, jaką jest bieg. Kolejna edycja ,,Frog Race" wystartuje 7 września a od dziś można się zapisywać na to wydarzenie.

 

Plakat promujący wydarzenie.

 

Poza biegiem głównym, którego dystans wynosi 10 km i wystartuje w samo południe a terenie kompleksu ,,Zimne Doły" położonego w lasach Chojnowskich, zaplanowano również możliwość uczestnictwa na trasie o połowie krótszej zarówno na samych nogach jak i przy pomocy specjalnych kijków do Nordic Walking. Lecz to niejedyne atrakcje gwarantowane przez Stowarzyszenie Kondycja, organizatora zawodów. W godzinach 10:30-11:45 zaplanowowano starty dla najmłodszych a do przebiegnięcia będzie od stu do 1000 metrów (zależne od kategorii wiekowej).

 

Aby dołączyć aktywnie do tego przedsięwz ięcia należy się zarejestrować do systemu znajdującego się pod tym linkiem oraz ulścić opłatę w wysokości:

 

  • do 14 sierpnia – 30 zł
  • do 1 września – 40 zł
  • po 1 września – 60 zł

Organizatorem V edycji ,,Frog Race" jest Stowarzyszenie Kondycja przy współudziale Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno. Patronem medialnym imprezy jest serwis Piaseczno Sport News.

Facebook

Więcej newsów w kategorii: Inne