Znajdziesz nas na:

LIST OTWARTY!

LIST OTWARTY!

Drogie kluby sportowe, instytucje sportowe i stowarzyszenia.

Wielokrotnie od momentu powstania serwisu Piaseczno Sport News Sportowa Wizja Informacji spotykaliśmy się zjawiskiem odwiecznego narzekania, że mimo przesłania nam informacji prasowej o występie podopiecznych klubu X czy Y bądź wydarzenia Z nie zostało opublikowane na łamach naszego medium. Zazwyczaj tłumaczone jest to plagą XXI wieku, czyli brakiem czasu. I to mogę potwierdzić w 100 procentach. Redakcję tworzą w tym momencie dwie osoby (współtwórcy serwisu) którzy każdą wolną chwilę poświęcają by zaprezentować przed waszymi oczyma swą twórczość zarówno poprzez formę tekstową czy uwielbiane przez was zdjęcia. Lecz nie tylko.

Powód dotychczas tajony to brak zgrania w czasie. W dobie mediów elektronicznych każda informacja jest niemal tyle samo cenna co złoto. Prawdziwi dziennikarze [my się za takich nie uważamy – za pracę dostaje się pieniądze a my nie zobaczyliśmy za „działalność społeczną” (bo za taką trzeba uznać PSNews) ani grosza] wypruwają z siebie przysłowiowe flaki by jak najciekawszy materiał ukazał się na łamach danego tytułu prasowego. O co chodzi z tym zgraniem? Załóżmy że zawody np w Akrobatyce są 31 kwietnia, w dodatku za granicą). Przywożone są wszelkiego rodzaju laury a informację ze szczegółami otrzymujemy 3 tygodnie później. I co mamy zrobić? Ląduje to w koszu ze względu na przedawnienie. W gazecie jeszcze by to przeszło ale nie w internecie.

Dlatego z dniem 17 kwietnia 2016 roku zawiadamiamy – od dziś na łamach naszego serwisu pojawiać się będą informacje które zostaną przesłane przez was najpóźniej 48 godziny od zakończenia wydarzenia bądź (w przypadku zawodów zagranicznych) tyle samo od postawienia nogi na polskiej ziemi. Natomiast odnośnie imprez które organizujecie limit wynosi tydzień od rozpoczęcia.

Dariusz Lipski

Redaktor Naczelny

Grupa W3 Media

Facebook